MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Dejiyle ilk gün evox a geçsek 9, 10 saati zorlar mi acaba 😅 yaklaşık bir saati oyun, 13 saati mobil veri, 1 saati kablosuz android auto. 6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ozgurbosnak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
İphone
Konular
25
Telefon artık ömrünü doldurdu 5 sene oldu ilk kullandığım android cihazdi Xiaominin efsaneleri arasına yerleştiğine eminim bu cihazın 🫡

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bu rom güzelmiş ama
Dejiyle ilk gün evox a geçsek 9, 10 saati zorlar mi acaba 😅 yaklaşık bir saati oyun, 13 saati mobil veri, 1 saati kablosuz android auto. 6
Hocam ben de mi geçsem ya bu nedir böyle normal de göremedik bu saatleri 😃

Ordinaryus1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Telefon artık ömrünü doldurdu 5 sene oldu ilk kullandığım android cihazdi Xiaominin efsaneleri arasına yerleştiğine eminim bu cihazın 🫡
Halen en iyisi bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu rom güzelmiş ama

Evoxa gelin hayatı yaşayın. Haziranda yeni update geldi. Telegram gruplarda görürsünüz

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Bu rom güzelmiş ama

Geçmekten kasıt deji mi rom mu anlayamadım ama ikisi birden güzel bir uyum sağladı. Bugün evdeyim full wifi de ne yapacak bakalım :) şu an %75 sarj var ekran süresi 2.5 saat. :) akşam sonucu yazarım tekrar.

Halen en iyisi bence.

Evoxa gelin hayatı yaşayın. Haziranda yeni update geldi. Telegram gruplarda görürsünüz
Bu rom öyle oturdu ki hiç sağa sola kaçasım yok şu an evox u da merak etmiyor değilim tutuyorum kendimi kafa karışık :) Ama gerçekten bu romdan daha iyi ekran süresi verebilecekse 9, 10 saat ekran süresini görürüm herhalde 😅

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Halen en iyisi bence.

Hocam bi durun ona mı geçsem :D
Geçmekten kasıt deji mi rom mu anlayamadım ama ikisi birden güzel bir uyum sağladı. Bugün evdeyim full wifi de ne yapacak bakalım :) şu an %75 sarj var ekran süresi 2.5 saat. :) akşam sonucu yazarım tekrar.

Bu rom öyle oturdu ki hiç sağa sola kaçasım yok şu an evox u da merak etmiyor değilim şu an tutuyorum kendimi kafa karışık :) Ama gerçekten bu romdan daha iyi ekran süresi verebilecekse 9, 10 saat ekran süresini görürüm herhalde 😅
Hocam olay batarya da rom da iyi olunca çiçek gibi kullanım sunuyor. Şu batarya işine bende bi bakayım 😃

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Hocam bi durun ona mı geçsem :D

Hocam olay batarya da rom da iyi olunca çiçek gibi kullanım sunuyor. Şu batarya işine bende bi bakayım 😃
Yakınında mi servisi varsa önce orjinal batarya fiyatını öğren bence buralarda olmadığı için deji mantıklı geldi. Deji iyi güzel garantili falan ama performansı orjinale göre daha hızlı azalıyor. Note 4 ve g3 te kullanmıştım. Bakalım bunda nasıl olacak.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Yakınında mi servisi varsa önce orjinal batarya fiyatını öğren bence buralarda olmadığı için deji mantıklı geldi. Deji iyi güzel garantili falan ama performansı orjinale göre daha hızlı azalıyor. Note 4 ve g3 te kullanmıştım. Bakalım bunda nasıl olacak.
Batarya için bi İstanbul yapmam lazım bakalım her ikisi de aklımda ilk fırsatta halledecem

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75

Bu ilk günlük sonuç rom oturduktan sonra ki süre 8 saat bile verir eğer ki ince ayarları yaptıysanız.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Bu ilk günlük sonuç rom oturduktan sonra ki süre 8 saat bile verir eğer ki ince ayarları yaptıysanız.
Su an evox aklımı çeliyor oraya bir gideyim geri gelirsem sizinde şu ayarları yap dediğiniz şeyleri yazarsanız yolumuza öyle devam ederiz :)

Üst Alt