Rom Xiaomi.eu Redmi Note 9 Pro | MIUI 14.0.3.0 SJZMIXM

• Konbuyu başlatan KrakoW
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 164
  • Görüntüleme 12K

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
cok gece acılııyor....(13 de oyleydı ugrade yaptıgım ıcın mı ? .suan da da oyle tlf gec acılıyor..
daha once arkadasın da dedıgı gıbı suan bıraz kasıyor gıbı ama zamanla toparşar demıslerı toparlar umarım ..

brıde sureklı ''cagrı gecmısını esıtme mesajları esıtle'' etkınlestırılmedı hatası alıyorum cozemedım..bu sorunu

ben suan senin msjindan sonra deneme yaptim yukledi..play store nin arama kismi ingilince oldu sadece...

Ama asil sorunun su cagri gecmisj etkinlestirme ki o eu 13 den sonra hep vardi.belki ben ugrada yaptığım icin sorun yok play store de
Bende instagram görünüyor, bu uygulama cihazınızda çalışmaz diyor.
Ek olarak iki gündür yakınlık sensöründe yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir sorun başladı.
Dipnot: cihazda cep modu kapalı ona rağmen yaşıyorum.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
sizin
Bende instagram görünüyor, bu uygulama cihazınızda çalışmaz diyor.
Ek olarak iki gündür yakınlık sensöründe yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir sorun başladı.
Dipnot: cihazda cep modu kapalı ona rağmen yaşıyorum.
sizin icin yeniden indirdim kurdum ve Instagram actim herhangi bir sorun yaşamadım acildi...
Ben daha once 13.0.2 nin ustine guncelleme yaptim ve hicbir ayarini değiştirmedim. ... yakınlık sensorunde sorun yaşamıyorum ama suan tam olarak sarji deneyimleyemedigim.icin biraz kalip oyle.bakacagim duruma..
olmazsa değiştireceğim.ama.eu dan memnunum diyebilirim

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
sizin

sizin icin yeniden indirdim kurdum ve Instagram actim herhangi bir sorun yaşamadım acildi...
Ben daha once 13.0.2 nin ustine guncelleme yaptim ve hicbir ayarini değiştirmedim. ... yakınlık sensorunde sorun yaşamıyorum ama suan tam olarak sarji deneyimleyemedigim.icin biraz kalip oyle.bakacagim duruma..
olmazsa değiştireceğim.ama.eu dan memnunum diyebilirim
Zaten nasıl oluyorsa abi millette kusursuz çalışan eu rom iki sürümdür berbat çalışıyor. Forumdaki bazı hocalarımız 9 saat civarı ekran süresi alırken ben 6 aldım mı şükür rabbime diyorum(bu sürümde)
Endonezyadan şaşmayın, geri döneceğim ben 13.05 e

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Zaten nasıl oluyorsa abi millette kusursuz çalışan eu rom iki sürümdür berbat çalışıyor. Forumdaki bazı hocalarımız 9 saat civarı ekran süresi alırken ben 6 aldım mı şükür rabbime diyorum(bu sürümde)
Endonezyadan şaşmayın, geri döneceğim ben 13.05 e
ben pek ekran suresini almayo bilmem. denemedim ..daha full sarj yapmadim.
ve benim oynadığım oyunda 4 tane hesabim var (coc) oyununda....bir başladığım da zwten saldirir atayim.derkrn sarj gidiyor zaten:)

ben de pek anlamadim ama temiz kurulum da yapmadim sorunsuz çalışıyor simdilik....bir kere Endonezya kullandim ondan memnun kaldim ama eu dan memnunum ama herkese gore eksikleri var bana göre de .(ufak takilmalar oluyor o da zamanla duzelir ama temiz kurulum yapacağım.bende ).

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
ben pek ekran suresini almayo bilmem. denemedim ..daha full sarj yapmadim.
ve benim oynadığım oyunda 4 tane hesabim var (coc) oyununda....bir başladığım da zwten saldirir atayim.derkrn sarj gidiyor zaten:)

ben de pek anlamadim ama temiz kurulum da yapmadim sorunsuz çalışıyor simdilik....bir kere Endonezya kullandim ondan memnun kaldim ama eu dan memnunum ama herkese gore eksikleri var bana göre de .(ufak takilmalar oluyor o da zamanla duzelir ama temiz kurulum yapacağım.bende ).
Eu temiz kurulumla geçtim işte ben, akıcı ama takılmalar mevcut:). Endonezya ise 3(12.5.4 13.04 ve 05) sürüm kullandım ben üçü de çok güzeldi

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Eu temiz kurulumla geçtim işte ben, akıcı ama takılmalar mevcut:). Endonezya ise 3(12.5.4 13.04 ve 05) sürüm kullandım ben üçü de çok güzeldi
ben güncelleme yaptim sorunsuz..akici ama ufak takilmalar zamanla gider diye umuyorum...
şuan sitede Endonezya var ama kimse ya kurmadı.ya yorumlamadi...bakarim olmazsa onu deneriz artik😉

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
ben güncelleme yaptim sorunsuz..akici ama ufak takilmalar zamanla gider diye umuyorum...
şuan sitede Endonezya var ama kimse ya kurmadı.ya yorumlamadi...bakarim olmazsa onu deneriz artik😉
Merakla bekliyorum birisinin kurup yorumlarını yazmasını.
9 proda stok romlar arasında ufak farkla Endonezya en iyisi bence.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11

Furkiicann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
Gün içerisinde çoğunluk instagramda takılarak geçti 12 saat civarı şarj gitti dengeli modda. Normal gündelikte de yeterli oluyor çoğunlukla instagram ve YouTube ağırlıklı kullanıyorum boş vakitlerde ortalama bu civarlar da şarj süresi alıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt