Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuff11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
26
Mi note 3 kullanıyorum 1500 TL ye delta garantili olarak hepsiburada dan almıştım bu fiyata bu seviyede cihaz imkansız şuan fiyatlar ciddi miktarda yükseldi ancak yine verilen donanım olarak hakkını veren cihazlar
Cihazımdan kamera, yazılım stabilitesi, batarya performansı gibi bütün konulardan memnunum diyebilirim ilgi çeken ve çok tepkisel bir cihaz anında yanıt veriyor.
Ancak gel gelelim önümüzdeki yüzyılda MIUI 10 gelir umarım diye bekliyorum. "Mi" serisi bütün cihazlarına verdi sanılır ancak mi 5s mi note 3 gibi üvey evlat gözü ile bakılan cihazlarda "aman veririz bir ara" şeklinde bir tutum var
Mi 5s i elimden çıkarıp bu sorundan kurtulurum diye mi note 3 aldım yine beni buldu.
İşte güncelleme olayı sıkıntılı ancak sen 1500 gibi bir fiyata o telefonu aldığın için bence kurban kes. Xiaominin hızlı olduğu yıllar :D

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
İşte güncelleme olayı sıkıntılı ancak sen 1500 gibi bir fiyata o telefonu aldığın için bence kurban kes. Xiaominin hızlı olduğu yıllar :D
Aynen şuan bakıyorum 2300-2500 lerde geziyor :D o yüzden çok sesini çıkarmak istemiyorum
Bir gün inş güncelleme gelir diye bekliyorum

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi almamam için fayda fiyat telefonu olmaması gerekiyor... Şimdilik de böyle bir şey söz konusu değil...

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
A2 lite kullanıyorum kamera ve bazı yaxılımsal hata dışında sorunum yok bataryası ayrı olarak değerlendirilebilecek kadar iyi. Fakat xiaomi için değil genel konuşuyorum android-ios bütün telefonlardan sıkıldım 8gbram 4kamera yok bilmem kaç nanometre işlemci vs vs ben yine YouTube tapatalk ve whatsapp kullanıyorum pek bir farklılık yok bana göre artık. Büyük pazar oranına sahip olması nedeniyle üreticiler uçmuş durumdalar.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Eleştirilerimde haklılık payı olup olmadığına sen karar veremezsin. Çünkü telefonu ben kullanıyorum.
Eleştiri sırf bir şeyleri kötülemek adına yapılmaz. Yapılırsa ne maksatla yapıldığı da muhakkak sorgulanır
4100 mah bataryası olan bir cihazla 4 saat ekran süresini zor alıyorum gibi bir yorumdan sonra ne bekliyordun ki?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
malesef hayatında samsung lg dısında telefon görmemiş olan iphone çok karizmatik diye düşünen biri için değil bu telefonlar. ben de ilk aldıgımda pişmandım bu telefonun asıl olayı custom romlar ve özelleştirmelerde. şarjı ne kadar bunun? kamerası nasıl gibi babam gibi sorular soran adamın telefonu degıl aslında

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
1 yıllık mi 4'üm ilk günkü gibi. Note 5, 3 aylık henüz.
Arkadaş ben şunu anlamıyorum, neden parasına değmez? Yüksek fiyatlarına denk diğer markalardan yine çok daha iyi özelliklere sahip. İlla isime mi para ödemeliyiz? Bundan hariç resmi giriş dediğimiz cihazlar da muazzam bir fırsatçılık söz konusu, kendileri gelse emin olun bu fiyata satmazlar, daha uygun olur.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
malesef hayatında samsung lg dısında telefon görmemiş olan iphone çok karizmatik diye düşünen biri için değil bu telefonlar. ben de ilk aldıgımda pişmandım bu telefonun asıl olayı custom romlar ve özelleştirmelerde. şarjı ne kadar bunun? kamerası nasıl gibi babam gibi sorular soran adamın telefonu degıl aslında
aynen. xiaomi de telefonlarını bataryayı ya da kamerayı önemseyen kullanıcılar için değil, o rom senin bu root benim diyen işsizler için üretiyor.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
aynen. xiaomi de telefonlarını bataryayı ya da kamerayı önemseyen kullanıcılar için değil, o rom senin bu root benim diyen işsizler için üretiyor.
işsiz demeyelim de telefonda sürekli yenilik bekleyen biri için. :D

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Xiaomi almayın, gidin samsungun g*tü boklu telefonuna 2500 tl verin. Kafalar yanıyoooo. Xiaomi candır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt