HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - EEA Avrupa Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFEUXM İndirme Bağlantıları

abubakr_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ebubekir
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
0
Şu an Rusya romu kullanıyorum ama Hyperos'u merakımı gidermek adına kurmak istiyorum.

Arama ve Mesajlar Google uygulaması mı?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Şu an Rusya romu kullanıyorum ama Hyperos'u merakımı gidermek adına kurmak istiyorum.

Arama ve Mesajlar Google uygulaması mı?
EEA Avrupa romunda Google uygulamaları yer alıyor. HyperOS ile de değişmeyecek bu durum. Rusya veya Tayvan romuna gelmesini beklemeniz lazım HyperOS'un. Bu arada arayüz ahım şahım değişmiyor. Bizim için sistem daha iyi olsa yeter gerçi. :)

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Acaba bunda dosya ismi değiştirerek güncelleyiciden yükleniyomu 😁

bckulaksis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak can
Cihazım
Kulaksız
Konular
2
Bende sabaha karşı 4 de kurdum, tüm uygulamaları yükledim şuan görünüşte sıkıntı yok görünüyor. 8 buçukta sarıdan çıkardım şuan 11 itibari ile %83 ara ara sosyal medya kullandım biraz da online oyuna baktım. Stabil görünüyor şuan

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Bende sabaha karşı 4 de kurdum, tüm uygulamaları yükledim şuan görünüşte sıkıntı yok görünüyor. 8 buçukta sarıdan çıkardım şuan 11 itibari ile %83 ara ara sosyal medya kullandım biraz da online oyuna baktım. Stabil görünüyor şuan
miui ye göre akıcılıkta bir artış varmı yoksa sizce sadece görsel arayüz değişikliği gibi mi

bckulaksis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak can
Cihazım
Kulaksız
Konular
2
Miui ya göre akıcılık biraz gösteriyor kendini, diğer türlü aynı görünüm bana göre. Ram kullanımı da 7 9 GB arası biraz fazla

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Miui ya göre akıcılık biraz gösteriyor kendini, diğer türlü aynı görünüm bana göre. Ram kullanımı da 7 9 GB arası biraz fazla
Şu kısımdaki yerde mi 7-9 gb arası gösteriyor yoksa 3-5 gb gösterdiği için mi dediniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Hocam görünüm aynı olması normal. Bu rom zaten ilk duyurulduğunda MIUI 15 olarak duyuruldu. Daha sonra ismini değiştirdiler HyperOS yaptılar. Yani değişen tek şey isim. Arayüz, simgeler falan hepsi aynı farkındaysanız. Bir kaç sistemsel değişiklikler var tabi ama bu bunları biz düz insanlar farkedemiyoruz.

etlik06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
8
şuan twrp için ugrasıyorum aygıt yonetıcısınde android phone yazıyor drıverler tamam ama twrp dosyasını yazdıramadım sanki cihazı görmyor birde bir link buldum adam 13 t için resmi olmayan sekılde paylasşmıs win sıstem 11 pro

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
şuan twrp için ugrasıyorum aygıt yonetıcısınde android phone yazıyor drıverler tamam ama twrp dosyasını yazdıramadım sanki cihazı görmyor birde bir link buldum adam 13 t için resmi olmayan sekılde paylasşmıs win sıstem 11 pro
Hata alıyorsanız ekran görüntüsü atın hocam, bakalım.

vendor_boot kısmına yüklemeniz gerekiyor TWRP'yi. Ayrıca imaj dosyasını Minimal ADB'nin kurulu olduğu yere atmanız lazım. CMD'yi de o klasörde açmanız lazım. Genel olarak yapılan hataların çözümü böyle.

Üst Alt