Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
imei işleminden sonra kilidi kapatmışlar
IMEI işleminden sonra kilit kapatılmaz,kilit kapalıyken IMEI atılmıştır.
Fake rom var muhtemelen cihazda hocam,açmayı deneyin olmazsa ücretli şekilde açılacak kilit

NightFleqS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
P9 lite 2017
Konular
7
IMEI işleminden sonra kilit kapatılmaz,kilit kapalıyken IMEI atılmıştır.
Fake rom var muhtemelen cihazda hocam,açmayı deneyin olmazsa ücretli şekilde açılacak kilit
fake rom ne oluyor yada bi sıkıntısı olur mu? BL kilidine başvurdum 7 gün süre verdi inşallah açılır

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
fake rom ne oluyor yada bi sıkıntısı olur mu? BL kilidine başvurdum 7 gün süre verdi inşallah açılır
Kilit açılmadan atılmak için kullanılıyor,sorun olmaz kilidi açıp kullanın yalnız kilidi açarsanız IMEI atıldıysa silinir.

NightFleqS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
P9 lite 2017
Konular
7
Kilit açılmadan atılmak için kullanılıyor,sorun olmaz kilidi açıp kullanın yalnız kilidi açarsanız IMEI atıldıysa silinir.
Aldığım kişinin yazılımcısı ile görüştüm kilidi açtıktan sonra globale dönersem imei gider mi dedim gitmez dedi. peki imeinin gitmemesi için ne yapmam gerekiyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aldığım kişinin yazılımcısı ile görüştüm kilidi açtıktan sonra globale dönersem imei gider mi dedim gitmez dedi. peki imeinin gitmemesi için ne yapmam gerekiyor
Yeni nesil snapdragon işlemcilerde,IMEI atıldıktan sonra ayarlardan sıfırlama yapmak ya da kilidi açmak IMEI'in silinmesine neden oluyor,sonuç kaçınılmaz kilidi açacaksanız IMEI gidecek tekrar attıracaksınız.

mert103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
huawei mate 20
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, herkese hayırlı forumlar. xiaomi 13 almak istiyorum direnç kayıtlı şekilde ama bu konularda fikrim yok. birkaç sorum var müsait olan, bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilirse çok memnun olurum. saçma şeyler sorarsam kusura bakmayın dediğim gibi bilgim fazla yok.

- Konuştuğum satıcı direnç ve imei kayıt işinin kendinin yaptığını söyledi, atılan imei 5g bir cihaza ait olması gerekiyor mu? 3g ya da 4g olan bir telefonun imeisi atılırsa 3g ya da 4g mi kullabilirim sadece? biliyorsunuz 2024 yılı içerisinde 5g hizmetini sunacaklar o yüzden soruyorum.

- imei atması için bootloader kilidinin açık olması gerekiyormuş yanılmıyorsam, peki telefonun direnç ve imei işlemi yapıldıktan sonra ben kilidi hep açık kullanacağım anladığım kadarıyla. bu bankacılık uygulamalarında ya da başka uygulamalarda sorun yaratır mı?

- telefonu twrp programı ile sıfırlarsam imeinin silmeyeceğini, güncellemeleri normal klasik güncelleme yapar gibi ayarlar bölümünden yapabileceğimi söyledi satıcı arkadaş. bu konuyu tam anlamadım. bazı yerlerde bootloader kilidi açıksa güncelleme almayacağı yazıyor, kendim rom indirip kurmam gerekiyora çıkıyor diye anladım tam emin olamadım. nedir doğrusu?

başka dikkat etmem konular varsa söylerseniz sevinirim.

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
Xiaomi 13 telefon aldım kilidini açtım. Sıfırdan kurulum yapayım dedim romu indiremiyorum daha doğrusu çok ağır iniyor saniyede 10-20 kb arasında hız alıyorum, daha hızlı indirmenin bir yolu yok mu ? İnternetimde herhangi problem yok 75 mb hız alıyorum.

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Xiaomi 13 telefon aldım kilidini açtım. Sıfırdan kurulum yapayım dedim romu indiremiyorum daha doğrusu çok ağır iniyor saniyede 10-20 kb arasında hız alıyorum, daha hızlı indirmenin bir yolu yok mu ? İnternetimde herhangi problem yok 75 mb hız alıyorum.
Direk mifirms sitesinden hızla indirebilirsiniz

Üst Alt