Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Askinali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Dönmez
Cihazım
Note 4
Konular
0
Arka kapaktan ce yazısı varsa globaldir
Rusya cihazı olmasından dolayı CE yazısı yok ama ÇİN'de değil. bir kaç telefoncuya sordum. rusya ile hat benzerliklerimiz çok sorun olmayacaktır dedi. satıcı da aslında gaziantepte olan ve facebook ta da bayağı bilinen biri. deneyeceğim bakalım.

fatihsenocak0261

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi 5
Konular
2
Merhabalar bende Xiaomi 13 alarak aranıza katıldım benim sürümüme android 14 gelmedi global siteden son güncellemeyi indirip paket yükleme kısmından denediğimde ise kabul etmiyor.Benim size sormak istediğim Bluetoothtan kulaklıkla müzik dinleyince dolby atmosu aktif edince ses şiddetini ciddi anlamda azaltıyor haliyle kapatıp dinleme durumunda kalıyorum bu seferde kaliteden memnun kalmıyorum bu ses sorunu sizde de varmı benim içinde bulunduğum romdan mı kaynaklı bunu merak ediyorum daha önce Xiaomi Mi 11-Xiaomi 12-Xiaomi 12T pro kullanmış biri olarak her zaman Bluetooth sesinden memnun kalmıştım ve diğer markalara göre her zaman ses şiddeti kalitesi daha iyi olurdu bangır bangır bir ses verirdi ilk defa bir xiaomi'de bunu yaşayınca sizlere sormak istedim sizlerde de böyle mi yoksa benim romumdan mı kaynaklı görsellere romu detayı ekliyorum şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-16-06-22-30-878_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-12-16-06-22-30-878_com.android.settings.jpg
    248,9 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2023-12-16-06-22-51-143_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-12-16-06-22-51-143_com.android.updater.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 49

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Hyperos guncellemesi geldi mi 13 cihazıma baska gelen veya yükleyen varmi. Benim cihaz direncsiz ve yd oldugu icin yuklemedim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hyperos guncellemesi geldi mi 13 cihazıma baska gelen veya yükleyen varmi. Benim cihaz direncsiz ve yd oldugu icin yuklemedim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Herkes güncellemeyi yüklemek için olmadık yöntemlere başvururken size otomatik güncelleme gelmiş. Bir şekilde yükleyeceksiniz nasıl olsa. İndirip kurun ve deneyimlerinizi paylaşın.

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Guncellemeyi yaptim. Takvim saat hava durumu gibi uygulamalarda ufak gorsel degisiklikler var. Cihazin akiciliginda vs bi değişiklik farketmedim. Cihaz acilista veya yeniden baslatmada bariz daha hizli aciliyor. Yeni bir kac Parmak izi animasyonu gelmis, dergi kapagi seklinde duvarkagidi olusturup efektin aod e gecmesi guzel olmus .kontrol merkezi biraz degismis. Malum markadaki gibi Galerideki fotograflardan kisiyi secip kopyalama gelmis bu da gayet guzel :) . Simdilik farkettiklerim bunlar. Yeni biseyler bulursam yazarim yine :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Guncellemeyi yaptim. Takvim saat hava durumu gibi uygulamalarda ufak gorsel degisiklikler var. Cihazin akiciliginda vs bi değişiklik farketmedim. Cihaz acilista veya yeniden baslatmada bariz daha hizli aciliyor. Yeni bir kac Parmak izi animasyonu gelmis, dergi kapagi seklinde duvarkagidi olusturup efektin aod e gecmesi guzel olmus .kontrol merkezi biraz degismis. Malum markadaki gibi Galerideki fotograflardan kisiyi secip kopyalama gelmis bu da gayet guzel :) . Simdilik farkettiklerim bunlar. Yeni biseyler bulursam yazarim yine :)

Yani kısacası Miui nin hafif makyajlı hali diyebilir miyiz hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

mavi_mavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi_mavi
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Konular
3
Arkadaşlar android 14 yüklemeden önce ana ekranda aşağıdan yukarıya kaydırmada Google arama çıkıyordu.
Android 14 yükledim mi browser çıkıyor Googleyi bulamadım.
Ayarlardan içerik merkezi ve de yok seçeneği tek çıkıyor.
İçerik merkezî dediği mi browser oluyor Yardımcı olursanız sevinirim çok ama çok önemli benim için..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-22-11-40-25-467_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-12-22-11-40-25-467_com.miui.home.jpg
    247,3 KB · Görüntüleme: 30
Üst Alt