Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Bende aynı sorunu alıyorum çözümü Mi Community de Mi Hesabınız ile 5 seviye olmak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kilit açıp geçmediğim için pişmanım şimdi Mi Community de 5 seviye olmak için uğraşıyorum. fakat yazılım olarak hyperosun pek farklılığı yok. geçilebilir.
hocam bir çözüm var eğer tester olmak isterseniz deneylim sizde

NightFleqS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
P9 lite 2017
Konular
7
Hyper Os a geçenler durum nasıl memnun musunuz?

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hyperos a geçeli 9 gün oldu. ben global verisiyonuna geçtim değişen hiçbirşey olmadı sanırım. tek beğendiğim cihaz çok hızlı açılıyor ve kilit ekranı duvar kağıdı özelliği güzel

ercnerkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan ERKAN
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Merhaba,
HyperOS'a geçtikten sonra siyah arka fonlar griye dönük kumlu görünmeye başladı. YouTube izlerken kenarlarda kalan siyah yerler, aklıma gelmeyen siyah arka fonlu görüntüler. Bir çok yerde. Amoled siyahları asıl siyah gösterirdi. Ledleri kapatıp saf siyah yapardı. Çok gözüme takılmaya başladı. Varmı böyle bir şey yaşayan?

kaymako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba, bir süredir bende bu cihaza geçtim, bl kilidinin açılmasını bekliyorum şuan. Son 7 yıldaki üçüncü mi cihazım (ikisi amiral gemisiydi).

Hız kamera olarak çok memnun olsamda pil performansı kullandığım en kötü cihaz olduğunu söyleyebilirim. Kilit açıldıktan sonra değişik romlarla tekrar deniyecem. Ayrıca 0 dan 100 e pil gerçekten 4500 mah ın kaçı doluyor onu da aletle ölçücem. (Bu arada sim kart takmadan da kötü pil performansı)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Merhaba, bir süredir bende bu cihaza geçtim, bl kilidinin açılmasını bekliyorum şuan. Son 7 yıldaki üçüncü mi cihazım (ikisi amiral gemisiydi).

Hız kamera olarak çok memnun olsamda pil performansı kullandığım en kötü cihaz olduğunu söyleyebilirim. Kilit açıldıktan sonra değişik romlarla tekrar deniyecem. Ayrıca 0 dan 100 e pil gerçekten 4500 mah ın kaçı doluyor onu da aletle ölçücem. (Bu arada sim kart takmadan da kötü pil performansı)

Ekran yenileme hızını kaç kullanıyorsunuz? Cidde enerji tüketimi oluyor 120 seçince

kaymako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi5
Konular
0
Ekran yenileme hızını kaç kullanıyorsunuz? Cidde enerji tüketimi oluyor 120 seçince
Hocam ayar varsayılanda farkındayım, dinamik olarak ayarlanır yazdığı için böyle bıraktım akış gerçekten güzel bir deneyim sunuyor. 8 ay dolduktan sonra Ankara civarında işinin ehli bir usta tavsiyesi alabilirim varsa şimdiden bir kenara not ediyim teşekkürler

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam ayar varsayılanda farkındayım, dinamik olarak ayarlanır yazdığı için böyle bıraktım akış gerçekten güzel bir deneyim sunuyor. 8 ay dolduktan sonra Ankara civarında işinin ehli bir usta tavsiyesi alabilirim varsa şimdiden bir kenara not ediyim teşekkürler
Benim yok hocam

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Sincan da yaptırdım ben 2-3 aydır sorunsuz kullanıyorum

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
Ankara keçiören sanatoryumun orda Bayram hoca var direnç yaptırdım güvenilir temiz

Üst Alt