İnceleme Xiaomi 11T veya Mediatek cihaz almayın

TRAlcatraz35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batu
Cihazım
Mi 6,11T
Konular
23
MIUI 13 kaynaklı olabilir. Mediatek (10s) kullanıyorum yağ gibi maşallah.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Aynen hocam geekbenchte yarı yarıya performans sunan telefon yağ gibidir kesin şu videodan da ne kadar yağ gibi aktığı belli oluyor

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
yağ gibi akmış işte ben bir terslik göremedim :)

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Aynen hocam geekbenchte yarı yarıya performans sunan telefon yağ gibidir kesin şu videodan da ne kadar yağ gibi aktığı belli oluyor
Akıcılığın geekbench ile alakası ne? Konuda işlemci gücü ile alakası olmadığını mtknin optimizasyon sorunu olduğunu söylemişsin şimdi gelip optimizasyonu işlemci gücüne bağlamışsın enteresan cidden.

TRAlcatraz35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batu
Cihazım
Mi 6,11T
Konular
23
yağ gibi akmış işte ben bir terslik göremedim :)
Hocam 5 kere fps drop yiyor ama herhalde tam izlememişsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akıcılığın geekbench ile alakası ne? Konuda işlemci gücü ile alakası olmadığını mtknin optimizasyon sorunu olduğunu söylemişsin şimdi gelip optimizasyonu işlemci gücüne bağlamışsın enteresan cidden.
Tabi canım uygulama yapımcıları gidipte mtkanın çok daha güçsüz daha az bilen işlemcisine optimizasyon yapıyordurAyrıca geekbench ile alakasıda çok ben arayüzden bahsetmiyorum

simos35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
4
Bu takılmalar normal uygulama vs. kullanırken de oluyor mu yoksa sadece oyunlarda mı? Hiç oyun oynamayan birisiyim sadece gündelik sosyal medya vs. kullanırım daha önce hiç Mediatek chipsetli telefon kullanmadım.

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
11t instagrama girincede cok pil tuketiyor canli yayin izlerken sanki pubg oynuyormus gibi isiniyor

Ferdixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdix
Cihazım
MiT9
Konular
4
5 aydır kullanıyorum gayet güzel ve stabil bi cihaz aşırı memnunum.optimasyon sorunuda neymiş uygulama donsa nolur sonlandırıp yeniden çalıştırmak 2 saniye ne yani şimdi hayatımdan 2 saniye çaldı diye vazmı geçeyim.borsada 100 milyon dolarımmı varki 2 saniyede 1000 dolar kaybedeyim.hem işlemci hem batarya hemde cihazın geneli olarak parasını fazlasıyla hakediyor.hersene cihaz degiştiririm huyumdur.son 4 yıldır mi den başka kullanmadım ve o karad iyi ki son cihazım olacak sanırım. herkezede tavsiyemdir. bir telefonu çok seviyorsan senin için en iyi telefon o dur eğer bir telefonu çok sevmiyorsan senin için en iyi telefon o degildir.:)

yusufislam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Mi 11T de aramalarda sıkıntı yaşayan var mı ? Birisini aradığımda ilk başta çalan bip sesi çoğu zaman hiç çalmıyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Üst Alt