Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Değerleri dostlar öncelikle yorumlar için teşekkürler ama skorpi hocam mi11tpro diyor digert arkadaşlar k60 diyor birisi 2senelik cihaz birisi Yeni sayılır güncelleme bakımından k60 ama bir mi8se kullanıcısı olarak gönlüm mi11tpro diyor karar veremedim 😔
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bununda kamerası düşük yoksa redmi üstü bir cihaz olmuş aslında
🤭

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Skorpi hocamin haklilik payi var mi tabiki daha kaliteli malzeme bakimindan ama bence yeni nesil cihazlarda o kadar fark yok.yani almisken daha guncel modeli almak en iyisidir.tabiki takdir sizin her yorum ayric kiymetlidir arastirin karsilastirma videolari izleyin.hayirli aksamlar

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Skorpi hocamin haklilik payi var mi tabiki daha kaliteli malzeme bakimindan ama bence yeni nesil cihazlarda o kadar fark yok.yani almisken daha guncel modeli almak en iyisidir.tabiki takdir sizin her yorum ayric kiymetlidir arastirin karsilastirma videolari izleyin.hayirli aksamlar
Teşekkür ederim kardeşim iyi akşamlar xaomi artık bir yerden kısıp bir yeri yükseltiyor 8gen1, işlemci 64mb kamera oissiz nasıl mantık işin Garibi şu iki yıllık cihaz ile Yeni güncel cihaz nerdeyse aynı fiyat mi11tpro 12/256 12000 k60 12/612 13000 ikiside yd gelde çık işin içinden 😔

Nasıl bir cihaz almışsam artık, fazla kimsede yok sanırım, forumda bir iki mesaj var sadece....o kadar mı kötü bir cihaz bu Mi11T Pro?
Max 3 sonrası bana Ferrari gibi geldi...bugün telegram grubuna şöyle bir baktım da, tonlarca MIUI bazlı CR ve AOSP romlar mevcut ama ben yine de 1-2 ay daha sabredip, BL kilidimi açmayacağım...Global romumdan şu an gayet memnunum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Öyle deme hocam cihaz hakikaten 11000/12000bin bandında alınabilecek en iyi cihaz bu biraz da kullanım amacınıza bağlı oyun için alsak k veya poco serisi ama günlük kullanıcılar için ideal cihaz kendinize haksızlık yapmayın iyi günler de kullanın inşallah 🤲

Son düzenleme:

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Teşekkür ederim kardeşim iyi akşamlar xaomi artık bir yerden kısıp bir yeri yükseltiyor 8gen1, işlemci 64mb kamera oissiz nasıl mantık işin Garibi şu iki yıllık cihaz ile Yeni güncel cihaz nerdeyse aynı fiyat mi11tpro 12/256 12000 k60 12/612 13000 ikiside yd gelde çık işin içinden 😔

Öyle deme hocam cihaz hakikaten 11000/12000bin bandında alınabilecek en iyi cihaz bu biraz da kullanım amacınıza bağlı oyun için alsak k veya poco serisi ama günlük kullanıcılar için ideal cihaz kendinize haksızlık yapmayın iyi günler de kullanın inşallah 🤲
yalniz k60 da ois var hocam,11t proda yok

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Yanlış bakmışım düzeltme için teşekkür ederim kardeşim
OİS olayına fazla takılmayın. OİS kameranın hareketlerini tespit edip merceği motorla hareket ettirerek fotoğrafı sabitleyen mekanik bir sabitleme teknolojisidir. Maliyeti yüksek olduğu için de bir çok firma OİS yerine aynı işlemi yazılım yoluyla yapan EİS yöntemini kullanıyor. Ve bunu da en iyi yapan firmaların başında Xiaomi gelir.
YouTube' ta karşılaştırma videolarını izlerseniz 11T Pro bu konuda en başarılı cihazlardan biridir.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
OİS olayına fazla takılmayın. OİS kameranın hareketlerini tespit edip merceği motorla hareket ettirerek fotoğrafı sabitleyen mekanik bir sabitleme teknolojisidir. Maliyeti yüksek olduğu için de bir çok firma OİS yerine aynı işlemi yazılım yoluyla yapan EİS yöntemini kullanıyor. Ve bunu da en iyi yapan firmaların başında Xiaomi gelir.
YouTube' ta karşılaştırma videolarını izlerseniz 11T Pro bu konuda en başarılı cihazlardan biridir.
Koçara hocam mi11tpro dan şaşmayın mı diyorsunuz yani

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ne der bilemiyorum ama bende size illaki şunu alın demem, ben olsam Mi den şaşmam....

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hayır öyle bir şey demiyorum. K60 daha güncel bir cihaz deniyor ama Skorpi hocanın dediği gibi Redmi Mi serisine asla tercih edilmez.
Belki K60 pro tercih edilebilir, yani daha iyi bir işlemcisi olması açısından.

Üst Alt