Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
15
Merhaba arkadaşlar mi 11t pro için direnç degisimini nerde yaptırdınız. YouTube "Cii" kanalı var videolarını izledim. Temiz iş yapıyor gibiler. İş yeri karabükteymiş. oraya yaptırmaya niyetliyim. Bilen varsa güvenilir birileri mi. Daha önce cii ye yaptıran varsa direnç değişimi sonrası herhangi bir sorun vs durumlar oldu mu. Cevaplarsanız sevinirim.
İstanbul'da yaptırdım herhangi bir sorun olmadı kullanıyorum.

amedaslan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğretmen
Konular
9
Xiaomi 11T pro vb cihazlar için ilerde direnç değişimi olmadan yazılım ile imeı repair hiç mümkün değil mi acaba

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sevgili Schwzz hocam, yeni Mi11T Pro oyuncağınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Sevgili Schwzz hocam, yeni Mi11T Pro oyuncağınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah

Sizinde hayırlı olsun hocam, Şuana kadar geçtiğim en iyi cihaz, ve en iyi yatırımdı kendi adıma. Son derece memnunum.. sizde güle güle kullanınız..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sizinde hayırlı olsun hocam, Şuana kadar geçtiğim en iyi cihaz, ve en iyi yatırımdı kendi adıma. Son derece memnunum.. sizde güle güle kullanınız..
Teşekkürler hocam, ben denk gelmeseydim, almak asla aklıma gelmezdi, gözüm hep daha yukseklerdeydi ama bir türlü karar veremedim, denk gelince, düşünmeden aldım, iyi ki almışım diyorum, cihaz gerçekten de muhteşem ötesi bana göre, BL kilidim açık değil, rootsuz ve global romlu olmasına rağmen... İkinci el, fazla güncelleme almayacak, olsun almasın, alanların başı göğe mi eriyor sanki

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Teşekkürler hocam, ben denk gelmeseydim, almak asla aklıma gelmezdi, gözüm hep daha yukseklerdeydi ama bir türlü karar veremedim, denk gelince, düşünmeden aldım, iyi ki almışım diyorum, cihaz gerçekten de muhteşem ötesi bana göre, BL kilidim açık değil, rootsuz ve global romlu olmasına rağmen... İkinci el, fazla güncelleme almayacak, olsun almasın, alanların başı göğe mi eriyor sanki

Çok sıkıntı değil hocam, o güne kadar stock ta devam ederiz sonrasında custom lara bakarız zaten cihaz için yavaş yavaş yeni romlar çıkıyor ve çıkacakta ama klasik Xiaomi telefonları çabuk öldürüyor biliyorsunuz. Başımız göğe ermez Xiaomi yönünden ama biz yolunu buluruz..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Nasıl bir cihaz almışsam artık, fazla kimsede yok sanırım, forumda bir iki mesaj var sadece....o kadar mı kötü bir cihaz bu Mi11T Pro?
Max 3 sonrası bana Ferrari gibi geldi...bugün telegram grubuna şöyle bir baktım da, tonlarca MIUI bazlı CR ve AOSP romlar mevcut ama ben yine de 1-2 ay daha sabredip, BL kilidimi açmayacağım...Global romumdan şu an gayet memnunum

Üst Alt