Sohbet Windows 10 1903 Dağıtımı Hakkında

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
terimlerden tam anlamıyorum o yüzden kusura bakma ben otadan geleni yüklüyorum sadece. ilk cıktıgında yüklemiştim pro olarak aktif duruyor o zamandan beri sadce otadan güncelledim

Ota felan derken hocam siz cep telefonundanmı bahsediyorsunuz Windowstan mı onu anlayamadım ama Windowstan bahsettiğinizi varsayarak kurulum sonrası Lite Mode'un mutlaka aktif olarak geleceğini düşünüyorum 1903'ü kullanmadığım için net birşey söyleyemem ama farklı yerden aktif ediliyor olabilir.

Son düzenleme:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Ota felan derken hocam siz cep telefonundanmı bahsediyorsunuz Windowstan mı onu anlayamadım ama Windowstan bahsettiğinizi varsayarak kurulum sonrası Lite Mode'un mutlaka aktif olarak geleceğini düşünüyorum 1903'ü kullanmadığım için net birşey söyleyemem ama farklı yerden aktif ediliyor olabilir.
burası ota güncelleme olmuyor mu? aktif değil nette videolarda gördüm ama aynı bölümlerde bende lite mode yok malesef

Ekli dosyalar

• aagag.PNG
    aagag.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 21

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
GoogleDrive:
OneDrive:
OneDrive Alt:
Yandex.Disk:
bu linklerden indirmiştim. insider sürüm değil. inşallah bunu paylaşmak yasak değildir.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
burası ota güncelleme olmuyor mu? aktif değil nette videolarda gördüm ama aynı bölümlerde bende lite mode yok malesef

Bilemiyorum, 1903 ü kullanmadığım için net birşey diyemem konuyu gören 1903 ü yüklemiş arkadaşlar yardımcı olurlar. Ota derken genelde cep telefonlarında sıklıkla kullanılan bir tabir olunca yanlış anlamışım hocam Windows ta Update Center diye geçiyor.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bilemiyorum, 1903 ü kullanmadığım için net birşey diyemem konuyu gören 1903 ü yüklemiş arkadaşlar yardımcı olurlar. Ota derken genelde cep telefonlarında sıklıkla kullanılan bir tabir olunca yanlış anlamışım hocam Windows ta Update Center diye geçiyor.
anladım. neyse bekleyelim geri dönüşte yaptım ama cevpa yok. sürüm 1809 benim bu arada

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
kurdum gayet stabil. tavsiye ederim.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
GoogleDrive:
OneDrive:
OneDrive Alt:
Yandex.Disk:
bu linklerden indirmiştim. insider sürüm değil. inşallah bunu paylaşmak yasak değildir.

Bunu gördüm hocam Insıder sürüm diye yazmanış Recep Baltaş ama kullanıcılar Insıder sürüm olduğunu ve stabil olmadığını belirtiyorlar siz kurulum yaptınızmı ?

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Bunu gördüm hocam Insıder sürüm diye yazmanış Recep Baltaş ama kullanıcılar Insıder sürüm olduğunu ve stabil olmadığını belirtiyorlar siz kurulum yaptınızmı ?
yaptım gayet güzel olmuş.

Üst Alt