Çözüldü Widevine L3'ü Nasıl L1 Yaptım Anlatıyorum

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Merhaba aops romlar için çözüm bulabilen varmı? Resurrection Remix kullanıyorum

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba aops romlar için çözüm bulabilen varmı? Resurrection Remix kullanıyorum
eğer geliştirici eklemişse vardır yoksa eklemesinin yolunu bulamadım, L1 olan aosp rom şuanlık xda'da @sooti'nin yaptığı Android 11 GSI rom denedim.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Resurrection remix'den vazgeçemiyorum l1 l3 önemsemiyorum mecburen netflix SD izliyorum oda yeter şimdilik.

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Poco f2 pro xiaomi.eu miui 12.5 beta android 11 yüklü ve rootlu şu anda ve L1 sertifikası aktif birilerine yardımı olabilir diye yazıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-10-13-33-57-352_com.miui.cloudservice.jpg
    Screenshot_2021-01-10-13-33-57-352_com.miui.cloudservice.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 48

endless21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Sevili arkadaslar benim sorunum tam olarak widevine L1 sertifikasi sahip cihazimin (note9s) bootloader,root,repair vs sonrasi widevine L3'e düşmesiydi. cihazi 3 aydır india global rom ile kullaniyordum ve netflix'te full hd yayin alamiyordum. Root Kaldirdim bootloader Kilidini kapattim, twrp kaldirdim vs ne denediysem olmadi. bugun tekrar Bl Actim ve Global Son surum 11.0.11 Kararliyi kurdum Cihazim Gene L3 tü. ve Ayarlar / Şifreler & Güvenlik / Parmak İzi kilit Açma / Sifre Tuşla / Parmak İzi Ödeme / Widevine L1 indir ve Kur tıkladım. Ardindan Cihazi Yeniden Başlattim ve Widevine L1 Sertifikasina Tekrar Sahip Oldum. isine yarayanbolur belki diye p
benimde redmi note 9s hiçbir şey yapmadım miui12 telefonu yeniden başlattığımda L1 kurabiliyorum ama yaklaşık 30 dk sonra otomatik olarak L3 e düşüyor

The_Lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARMOR_PRO
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim Mühendisi
Konular
0
Az önce denedim hiç umudun yoktu önceki sürümde bu seçenek bulunmuyordu. Öyle sevindim ki şuan denemediğim yöntem kalmamıştı Player9 eu rom 11.0.11.0 sürümünde yaptım. Teşekkürler angel~~

Edit: Magisk-Root yok. En son sürüm stabil MIUI 11 Eu yüklü.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Benimde widevine l3 görünüyor çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi söyleyebilir mi teşekkür ederim
Cihaz note 8
Enesim880

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Benimde widevine l3 görünüyor çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi söyleyebilir mi teşekkür ederim
Cihaz note 8
Enesim880
Hocam konunun ilk mesajındada belirtildiği gibi MIUI 11 ve 12'de aynı şekilde Ayarlar>Şifreler ve Güvenlik> Parmak İzi seçeneği> açılan ekranda Parmak izi ödemeleri seç Widevine L1 seçeneği çıkıyorsa halledebilirsiniz.

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Bende de durduk yere gitti işin ilginç yanı parmak izi ödemeleri kısmı yok

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Odeme durumu mevcut degil, sertifika numarası 0 diyor. Sertifikayi indir dedigim zaman hata kodu:1 diyor. Cozumu bilen var mi arkadaşlar?

omer.bozdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Sevili arkadaslar benim sorunum tam olarak widevine L1 sertifikasi sahip cihazimin (note9s) bootloader,root,repair vs sonrasi widevine L3'e düşmesiydi. cihazi 3 aydır india global rom ile kullaniyordum ve netflix'te full hd yayin alamiyordum. Root Kaldirdim bootloader Kilidini kapattim, twrp kaldirdim vs ne denediysem olmadi. bugun tekrar Bl Actim ve Global Son surum 11.0.11 Kararliyi kurdum Cihazim Gene L3 tü. ve Ayarlar / Şifreler & Güvenlik / Parmak İzi kilit Açma / Sifre Tuşla / Parmak İzi Ödeme / Widevine L1 indir ve Kur tıkladım. Ardindan Cihazi Yeniden Başlattim ve Widevine L1 Sertifikasina Tekrar Sahip Oldum. isine yarayanbolur belki diye paylasiyorum iyi forumlar.
Kardeş Allah senden razı olsun gerçekten. Aramadığım yerli yabancı kaynak kalmadı. Çözümü çok basitmiş:)

Üst Alt