Çözüldü Widevine L3'ü Nasıl L1 Yaptım Anlatıyorum

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Bu widevine saçmalığı bir kenara, haftalardır durul dururken l3 e düşen widevine sertifikasını l1 yapmak için uğraşıyorum. Yok olmuyor. Son çare olarak miui11 son eu stabil romu kurmayı deneyeceğim. Sonuçları paylaşmayı umuyorum.

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Tesadüfen okudum konuyu, ilk mesajda bahsedilen gibi bende de durum. Lakin netflix uygulamasında L3 gözüküyor hala. Device Info HW de ise L1. İlginç.

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Tesadüfen okudum konuyu, ilk mesajda bahsedilen gibi bende de durum. Lakin netflix uygulamasında L3 gözüküyor hala. Device Info HW de ise L1. İlginç.

Uygulama ön belleğini temizlemeyi ya da uygulamayı yeniden yüklemeyi denediniz mi?

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Uygulamayı hep yedekten yüklüyordum. Sildim tekrar yükledim L1 oldu netflix sertifikası.

enesalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
mi note 10 kullanıyorum yaklaşık 4 5 aydır bu sorun var. birden güncellemeyle gitti. Dediğinizi yaptım . l1 sertifikası yüklenmemiş gözüküyordu. İndirdim teli yeniden başlattım. Düzelicek sanıp sevinmiştim ama netflixe girince hala aynı. başka yapmam gereken bir şey var mı ? miui global 12.5.5 yüklü. imei atılmış bir cihaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi note 10 kullanıyorum yaklaşık 4 5 aydır bu sorun var. birden güncellemeyle gitti. Dediğinizi yaptım . l1 sertifikası yüklenmemiş gözüküyordu. İndirdim teli yeniden başlattım. Düzelicek sanıp sevinmiştim ama netflixe girince hala aynı. başka yapmam gereken bir şey var mı ? miui global 12.5.5 yüklü. imei atılmış bir cihaz.
Uygulamayı silip yükleyince düzeldi . çok teşekkürler. boşu boşuna aylardır sürünüyormuşum ya çözümü bu kadar basitmiymiş o kadar uğraşmıştım ilk zamanlar. çok teşekkürler.

Uygulamayı silip yükleyince düzeldi . çok teşekkürler. boşu boşuna aylardır sürünüyormuşum ya çözümü bu kadar basitmiymiş o kadar uğraşmıştım ilk zamanlar. çok teşekkürler.
şimdi eskiden nasıldı hatırlayamadım. şuan l1 sertifikası gözüküyor yürütme özelliklerinde ama dizi veya filmlere girince sadece hdr veya sadece hd yazıyor. normali böyle miydi arkadaşlar ? fhd yazmıyor mu dizilerin üstünde

Son düzenleme:

Samet Can Erzurum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet Can
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Yazılım öğrencisi
Konular
11
Odeme durumu mevcut degil, sertifika numarası 0 diyor. Sertifikayi indir dedigim zaman hata kodu:1 diyor. Cozumu bilen var mi arkadaşlar?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aynı sorun şuan bende var siz çözebildiniz mi acaba ?

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
sertifika inmiyorsa tencent i devre dışı bırakmış olmalısınız