Çözüldü Widevine L3'ü Nasıl L1 Yaptım Anlatıyorum

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Merhaba Cihazin fabrika cikisli olarak widevine L1 sertifikasi var ise ve sonradan L3 olduysa global rom ile geri geliyor fakat çin cihazlarina global atinca falan olmuyor bilginiz olsun. son surum Mi global deneyin ve root varsa kaldirin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

butun romlari gezdim geriye globale geri dondum hocam stabilizasyon, şarj ve performans konusunda benim kanââtim'ce en iyi rom.
Katılıyorum fakat dediğim gibi google uygulamaları olduğu için vaz geçtim global den

Djbadboys38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi4
Konular
2
benim cihaz global türkiye xiaomi türkiye garantili ne bootloader açtım ne de root attım, 12.0.3.0 yüklü bende de L3 görünüyor nasıl düzeltirim?

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Bende redmi note 9 pro var, root lu. Son version endonezya romu var. Sertfika L1. Sıkıntı yaşayan endonezya romu denilebilir. Magiskte magisk hide props config yüklü. Seçeneklerde bizim telefon yoktu, tam hatırlamıyorum ama o siyah ekranda bireyleri kurcalarken kendi telefonumu tanımıştım.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
benim cihaz global türkiye xiaomi türkiye garantili ne bootloader açtım ne de root attım, 12.0.3.0 yüklü bende de L3 görünüyor nasıl düzeltirim?

Tam olarak aynısını yaşıyorum. Global Türkiye garantili ne root ne twrp var. Netflix anlamsız şekilde bi hafta önce full hd idi. Şimdi konuyu görünce bakayım dedim sd şuan. Drm de l1 gözüküyor halbuki. Netflix bey ne yapmaya çalışıyorsunuz??

Ekli dosyalar

• IMG_20201127_174140.jpg
    IMG_20201127_174140.jpg
    237,3 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2020-11-27-17-32-10-117_com.netflix.mediaclient.jpg
    Screenshot_2020-11-27-17-32-10-117_com.netflix.mediaclient.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 55

Djbadboys38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi4
Konular
2
Tam olarak aynısını yaşıyorum. Global Türkiye garantili ne root ne twrp var. Netflix anlamsız şekilde bi hafta önce full hd idi. Şimdi konuyu görünce bakayım dedim sd şuan. Drm de l1 gözüküyor halbuki. Netflix bey ne yapmaya çalışıyorsunuz??
Valla benimki l1 oldu netflixi sildim tekrar kurdum orası d full hd olarak düzeldi. Wdevine den önceki 2 ayarı da güncelle

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Valla benimki l1 oldu netflixi sildim tekrar kurdum orası d full hd olarak düzeldi. Wdevine den önceki 2 ayarı da güncelle
şimdi oldu hocam çok teşekkür ederim. Yaptım onları, sonra netflix sildim full hd geçti.

Üst Alt