Çözüldü Widevine L3'ü Nasıl L1 Yaptım Anlatıyorum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Az önce denedim hiç umudun yoktu önceki sürümde bu seçenek bulunmuyordu. Öyle sevindim ki şuan denemediğim yöntem kalmamıştı Player9 eu rom 11.0.11.0 sürümünde yaptım. Teşekkürler angel~~

Edit: Magisk-Root yok. En son sürüm stabil MIUI 11 Eu yüklü.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
DRM info programını play store dan yükleyip ekran görüntüsü atabilir misiniz ?
Önemli olan burda olup olmaması değil

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Düzenleme yapıyordum o mesaja da ekledim Netflix içerisinden aldığım yürütme özelliği bilgisini.
DRM Info'dan yapayım buyrun :)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tebrikler güle güle kullanin
Teşekkürler hocam sizde

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam
Persist yüklediğinize emin misiniz ?
Birçok kullanıcı bu dediğinizi yapıp persist sonrası sertifikanın gittiğini belirtmişti

Player9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Player
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Bartender
Konular
1

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Hocam
Persist yüklediğinize emin misiniz ?
Birçok kullanıcı bu dediğinizi yapıp persist sonrası sertifikanın gittiğini belirtmişti
Eminim hocam minimal adb ile haşır neşir oldum baya.

Zaten persisti ellemeden önce BL kitliyken OTA güncellemesi yaptığımda sertifika uçtuydu geldiği gibi kullanıyodum Xiaomi türkiye garantili almıştım. Sırf bu Sertifika yüzünden BL, ROM işine giriştim.

Fastboot ekranından 2 kez persist silip, hem TR hem global romun fastbootları içinden persist.img dosyalarını flaşladım.

Galiba son global rom ile gelen bir özellik olmalı. Bu sertifika yüklenmesi önceden yoktu bende de. Xiaomi'nin gariplikleri :D

Son düzenleme:

Player9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Player
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Bartender
Konular
1
Eminim hocam minimal adb ile haşır neşir oldum baya. Fastboot ekranından 2 kez persist silip, hem TR hem global romun fastbootları içinden persist.img dosyalarını flaşlamıştım.

Galiba son global rom ile gelen bir özellik olmalı. Bu sertifika yüklenmesi önceden yoktu bende de. Xiaomi'nin gariplikleri :D
1 hafta uğraştım yabanci forumlari bile arastirdim anakart degistirmekten baska cozum yok diyorlardi. birkere giden L1 geri gelmez diyorlardi yılmadım azim ettim ve basardik arkadaslar yararli olduysa sevindim sizler adina

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Telefon ve sms uygulaması nedeniyle globala geçmeyi pek düşünmüyorum. Ayrıca deneyen arkadaşlar oldu mu işe yarıyor mu.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Sevili arkadaslar benim sorunum tam olarak widevine L1 sertifikasi sahip cihazimin (note9s) bootloader,root,repair vs sonrasi widevine L3'e düşmesiydi. cihazi 3 aydır india global rom ile kullaniyordum ve netflix'te full hd yayin alamiyordum. Root Kaldirdim bootloader Kilidini kapattim, twrp kaldirdim vs ne denediysem olmadi. bugun tekrar Bl Actim ve Global Son surum 11.0.11 Kararliyi kurdum Cihazim Gene L3 tü. ve Ayarlar / Şifreler & Güvenlik / Parmak İzi kilit Açma / Sifre Tuşla / Parmak İzi Ödeme / Widevine L1 indir ve Kur tıkladım. Ardindan Cihazi Yeniden Başlattim ve Widevine L1 Sertifikasina Tekrar Sahip Oldum. isine yarayanbolur belki diye paylasiyorum iyi forumlar.
Miuipro MIUI 11 vardı şifre ödeme yerinde ifa fido harici yoktu..miuipro miui12 de yine L1 sertifika yükle yoktu.. şimdi eu miui12 yükledim yine L1 sertifka yükle yeri yok..şimdi global MIUI 11 rom yükleyip denicem bakalım onda olacak mı? cihaz mi6

Player9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Player
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Bartender
Konular
1
Miuipro MIUI 11 vardı şifre ödeme yerinde ifa fido harici yoktu..miuipro miui12 de yine L1 sertifika yükle yoktu.. şimdi eu miui12 yükledim yine L1 sertifka yükle yeri yok..şimdi global MIUI 11 rom yükleyip denicem bakalım onda olacak mı? cihaz mi6

Merhaba Cihazin fabrika cikisli olarak widevine L1 sertifikasi var ise ve sonradan L3 olduysa global rom ile geri geliyor fakat çin cihazlarina global atinca falan olmuyor bilginiz olsun. son surum Mi global deneyin ve root varsa kaldirin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon ve sms uygulaması nedeniyle globala geçmeyi pek düşünmüyorum. Ayrıca deneyen arkadaşlar oldu mu işe yarıyor mu.
butun romlari gezdim geriye globale geri dondum hocam stabilizasyon, şarj ve performans konusunda benim kanââtim'ce en iyi rom.

Son düzenleme:
Üst Alt