Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 319
  • Görüntüleme 17K

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Mutlaka çözümü olacağını düşünüyorum, engelleme durumu var wp nin istek gönderirken tam olarak neye baktığı çıkarılsa onu değiştirip aşılacağı aşikar

Telefonumda kendi hattım ile uyarı verirken, farklı telefonda giriş yapıyor veya farklı numara ile telefonumdan giriş yapıyor.
Yani engelleme durumu telefonuma ve benim numaram ile eşleştirilmiş bir şey..

Telefonda, romda, sertifikada vs bir problem yok olsa farklı numaradan giriş yapmazdı

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Mutlaka çözümü olacağını düşünüyorum, engelleme durumu var wp nin istek gönderirken tam olarak neye baktığı çıkarılsa onu değiştirip aşılacağı aşikar

Telefonumda kendi hattım ile uyarı verirken, farklı telefonda giriş yapıyor veya farklı numara ile telefonumdan giriş yapıyor.
Yani engelleme durumu telefonuma ve benim numaram ile eşleştirilmiş bir şey..

Telefonda, romda, sertifikada vs bir problem yok olsa farklı numaradan giriş yapmazdı
Herkesin durumu farklı yani plus'tan haberi olmayan bile bu yasaklanmadan faydalandığı ortada. Onun dışında eğer numaranız uyarı veriyorsa demek ki o numaraya karşılık cihazın bilgileri engellenmiştir ama numaraya müdahale etmemişler. Eğer ban yeseydiniz WhatsApp'a belli bir süre veya hiçbir şekilde erişemezdiniz.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Tüm sorun yaşayan arkadaşlar için üzülüyorum gerçekten de, ama yılmak yok, asla pes etmeyin, arayışlara devam edin, geleceğinizin samimi olarak aydınlık olacağına eminim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Tüm sorun yaşayan arkadaşlar için üzülüyorum gerçekten de, ama yılmak yok, asla pes etmeyin, arayışlara devam edin, geleceğinizin samimi olarak aydınlık olacağına eminim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Yılmadık hocam hala arayıştayım root kullanıcılarında şuan sorun yok. :D Plus kullanmak için bir yöntem var ama 2. bir cihaz taşıması gerekli.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Yapılan yorumları, yaşanan çaresizlikleri ve nafile çabaları görünce bugün aklıma birdenbire Tanzimat şairimiz Ziya Paşa'nın Terkib-i bendindeki o ünlü vecizesi geliverdi. ( Kimse üstüne alınmasın kendisine ait olsa da söz meclisten dışarı...)
Aynen şöyle der o büyük fikir adamı..." En ummadığın keşfeder esrâr-ı derunun, Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın? " 8=)
Bir marifet varsa neticesi de olacaktır elbet; ama olumlu ama olumsuz. WhatsApp Plus mıdır yoksa modlu WhatsApp mı bilmem. Düşünüyorum da bu uygulamayı kullanan her kimse karşılaşabileceği problemleri mutlaka göze almıştır ve neticesine de katlanır. Ne var ki WhatsApp' ı benim gibi normal kullanıp ta aynı sıkıntıyı yaşadığını iddia edenlerin durumu yok mu işte o hakikaten bir muamma. wasntme~~
Yine de durmak yok yola devam.Yes~~

Son düzenleme:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Yapılan yorumları, yaşanan çaresizlikleri ve nafile çabaları görünce bugün aklıma birdenbire Tanzimat şairimiz Ziya Paşa'nın Terkib-i bendindeki o ünlü vecizesi geliverdi. ( Kimse üstüne alınmasın kendisine ait olsa da söz meclisten dışarı...)
Aynen şöyle der o büyük fikir adamı..." En ummadığın keşfeder esrâr-ı derunun, Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın? " 8=)
Bir marifet varsa neticesi de olacaktır elbet; ama olumlu ama olumsuz. WhatsApp Plus mıdır yoksa modlu WhatsApp mı bilmem. Düşünüyorum da bu uygulamayı kullanan her kimse karşılaşabileceği problemleri mutlaka göze almıştır ve neticesine de katlanır. Ne var ki WhatsApp' ı benim gibi normal kullanıp ta aynı sıkıntıyı yaşadığını iddia edenlerin durumu yok mu işte o hakikaten bir muamma. wasntme~~
Yine de durmak yok yola devam.Yes~~
garanti çözümünü yaptık biz
bu sorunla karşılaşınca
telefonu değiştirdik

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
138
Kendi tahminim ama yinede arkadaşlar denemek isterse diye yazayım. Ben WhatsApp'dan ilk ban yedikten sonra 1-2 gün baya bi girmeye çalıştım baktım olmuyor bıraktım denemeyi, aradan 1 hafta geçti denedim ve açıldı. Sonrasında rom değiştirdim ve yine ban yedim bu sefer yine 1-2 gün denedim açılmadı ve açılması 3 ay sürdü ve 1-1.5 hafta önce tekrar açıldı yani demem şudur ki banlanan arkadaşlar WhatsAppı silip cihaza hiçbir rom işlemi yapmayıp bir süre beklerler ise kendiliğinden bir ihtimal açılır.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
garanti çözümünü yaptık biz
bu sorunla karşılaşınca
telefonu değiştirdik
Garanti çözüm ya telefonu değiştirmek yada numarayı...
İlginç miş.wasntme~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendi tahminim ama yinede arkadaşlar denemek isterse diye yazayım. Ben WhatsApp'dan ilk ban yedikten sonra 1-2 gün baya bi girmeye çalıştım baktım olmuyor bıraktım denemeyi, aradan 1 hafta geçti denedim ve açıldı. Sonrasında rom değiştirdim ve yine ban yedim bu sefer yine 1-2 gün denedim açılmadı ve açılması 3 ay sürdü ve 1-1.5 hafta önce tekrar açıldı yani demem şudur ki banlanan arkadaşlar WhatsAppı silip cihaza hiçbir rom işlemi yapmayıp bir süre beklerler ise kendiliğinden bir ihtimal açılır.
Bak bu daha da ilginç..giggle~~

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
2-3 hafta olmuştur kendi telefonumda bir çok rom attım TIK yok, bu yüzden 2-3 haftadır atıl durumda bekliyor, ara ara deniyorum bir değişiklik varmı diyede aynı hata, anlamadım gitti

Üst Alt