Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 468
  • Görüntüleme 33K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
rom degıstırerek çözebildim
Miui bazlı Custom rom mu, AOSP rom mu hocam, sıkıntıları olan arkadaşlar adına soruyorum, onlar için çok üzülüyorum çünkü

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui bazlı Custom rom mu, AOSP rom mu hocam, sıkıntıları olan arkadaşlar adına soruyorum, onlar için çok üzülüyorum çünkü

Aosp, miui, flyme os ne denediysem çözüme ulaşamadım ben :D fil tarihinden kalma lg k10 olmasa whatsapp kullanamıyorum :D

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Aosp, miui, flyme os ne denediysem çözüme ulaşamadım ben :D fil tarihinden kalma lg k10 olmasa whatsapp kullanamıyorum :D
Demekki cihaz da önemli, dandik Çin malı cihazlarda mı acaba sadece sorun çıkıyor hocam

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Demekki cihaz da önemli, dandik Çin malı cihazlarda mı acaba sadece sorun çıkıyor hocam

Yok hocam.. İphone 14 ve 15 kullanıpta bu sorunu yaşayanlar var, gerisini siz düşünün :D

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Yok hocam.. İphone 14 ve 15 kullanıpta bu sorunu yaşayanlar var, gerisini siz düşünün :D
Hocam, iPhone larda modlu uygulama da mı kullanmak mümkün, ben değil diye biliyordum

Veliusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Note 9 pro
Konular
3

tabi ki hocam :) ımeı degıstırdım olmadı formatladım olmadı. Hyperos 1.xxx kusur surumden derpfeste dondum bu arada yukardakı mesajlarda belirtilen bir modül lposed modülü oda işe yaramadı :(

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
3-4 farklı rom denedim, mübarek ne yapmamız lazım bozacaz telefonu yemin ederim
Hocam dediğim gibi ben Android 14 aosp rom kurdum bide Android 14 destekli kernelsu kurdum düzeldi olmazsa başka bir kernel veya kernelsu deneyin derim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama şundan eminim ki ben eğerki eski stockrom olsun eski aosp rom olsun veya eski kernelsu'larımdan birine dönersem bu hata almaya devam edicem ondan kesin eminim bu yüzden bu romda uzun süre kalmayı hedefliyorum ALLAH izin verirse

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam, iPhone larda modlu uygulama da mı kullanmak mümkün, ben değil diye biliyordum

Konu tam olarak bu zaten.. Hiç modlu uygulama kullanmamış bir kullanıcı neden böyle saçma sapan bir durum ile karşılaşsın? Ama oldu. :D

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Konu tam olarak bu zaten.. Hiç modlu uygulama kullanmamış bir kullanıcı neden böyle saçma sapan bir durum ile karşılaşsın? Ama oldu. :D
Çünkü WhatsApp birşeylerin önüne geçmeye çalışırken daha plus'ın ne olduğunu bilmeyenlerin bile ban dan etkilenenler var. haha--

Yanlış hatırlıyorsam düzeltin bu ikinci ban problemi olması lazım, daha önce de anti-ban sorunu vardı onu aştılar tabi ki içinden bile geçtiler. :D
Artık sistem çok farklı bir düzeyde olacak uygulama telefonun root, sertifika gibi özelliklere bakıyor olma ihtimali çok yüksek. QR kodun çalışmama olayında playstore üzerinden sunucularına bağlanamama veya doğrulamama gibi bir problem olmalı ki plus da QR okumazken site üzerinden sorun yaşanmamakta.

Üst Alt