Uygulama Whatsapp Aero ile Sınırsız Yetki, Sınırsız Özellik, IOS TEMA!

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
çevrimiçi durumu gizlediğimizde karşı tarafın da çevrimiçi olup olmadığını göremiyoruz
bu çözülürse güzel olur

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Güvenilir mi aceba bu uygulama?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Güvenilir mi aceba bu uygulama?

Güvenilir. önceki mesajlara bakarsanız bende şüpheyle yaklaştım eğer şüpheniz varsa apk dosyasını ayrıştırıp inceleyebilirsiniz bildiğim bütün modlu whatsapplarından en güvenli şeffaf olanı bu hazar bozkurt çok güzel iş çıkarmış.

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Güvenilir. önceki mesajlara bakarsanız bende şüpheyle yaklaştım eğer şüpheniz varsa apk dosyasını ayrıştırıp inceleyebilirsiniz bildiğim bütün modlu whatsapplarından en güvenli şeffaf olanı bu hazar bozkurt çok güzel iş çıkarmış.
Teşekkürler deneyeceğim.

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Daire şeklinde işaretlediğim alan sanki bozuk. İşlevde sorunsuz ama tema biraz kaymış gibi gözüküyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Daire şeklinde işaretlediğim alan sanki bozuk. İşlevde sorunsuz ama tema biraz kaymış gibi gözüküyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bi kaç sayfa geriye giderseniz aşağıdaki kırmızı çizginin nasıl kaldırılcağı yazıyo basit. onun dışında evet butonlar birazcık yerine oturmamış gibi oluyo kamera ve sohbet arasında özellikle isterseniz uygulamanın tema mağazından farklı bi tema yükleyebilirsiniz.

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
ilk kurulumda onay mesajı bildiğiniz bir cep telefonundan geliyor!!! bunu silip whatsapp plus yükledim ki çaloşma öantıkları güya aynı ama oradaki mesaj orjinal whatsapp sunucusundan geliyor. tabi her ikisi de son derece güvensiz kesinlikle. deneme amaçlı yükşedim ama hemen sildim. tavsiye etmem şahsen

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1
ilk kurulumda onay mesajı bildiğiniz bir cep telefonundan geliyor!!! bunu silip whatsapp plus yükledim ki çaloşma öantıkları güya aynı ama oradaki mesaj orjinal whatsapp sunucusundan geliyor. tabi her ikisi de son derece güvensiz kesinlikle. deneme amaçlı yükşedim ama hemen sildim. tavsiye etmem şahsen
Merhaba.
WhatsApp sürümünüzle bağlantılı olarak binlerce mesaj servisi içerisinden o an boşta olan servis üzerinden tarafınıza mesaj gönderilir.
Uygulamalarımın kodlamaları şifrelenmemiş, confused metodları ile dahi karıştırılmamış ve hatta kolayca incelenebilmesi için hazaraero, aero gibi klasörlerin içerisine yerleştirilmiş olup, orijinal WhatsApp kodlarından farklı bir konuma konumlandırılmıştır. Gerekli yazılım bilgisine sahipseniz, dex2jar gibi araçları kullanarak smali dosyalarını Java dosyaları haline getirerek rahatça inceleyebilirsiniz.

Sevgilerimle.

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Madem tema IOS, emojiler de IOS olsun. :)
IOS emojilerinden çekip tek tek kendim oluşturdum isimlendirdim, 2565 adet 64x64 formatında .png dosyası.

Kendisi apk decompile recompile işlemleri yapabilen varsa kullansın \assets\emoji içindeki dosyalarla değişecek. Ben kendim için kullanıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kuon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note2
Konular
5
Merhaba.
WhatsApp sürümünüzle bağlantılı olarak binlerce mesaj servisi içerisinden o an boşta olan servis üzerinden tarafınıza mesaj gönderilir.
Uygulamalarımın kodlamaları şifrelenmemiş, confused metodları ile dahi karıştırılmamış ve hatta kolayca incelenebilmesi için hazaraero, aero gibi klasörlerin içerisine yerleştirilmiş olup, orijinal WhatsApp kodlarından farklı bir konuma konumlandırılmıştır. Gerekli yazılım bilgisine sahipseniz, dex2jar gibi araçları kullanarak smali dosyalarını Java dosyaları haline getirerek rahatça inceleyebilirsiniz.

Sevgilerimle.
Hocam elinize sağlık açıkçası kim mesajları okumus kim okumamış önemli değil de yedeklerime bir sey olur mu yani yedek alip yuklemede sorun oluyor mu hic çünk itecekler benim için önemli.bir de bu uygulamayi guncelliyorsunuz sanirim diyelim olduda ki uygulamayi guncellemeyi biraktiniz ve aradan 2-3 ay gecti bu durumda modlamis oldugunuz apk bir sure sonra kullanilmaz hale gelir mi?

Konuda yedekler yuklenmedigini gördüm peki benim istediğim şey sade e ios teması orijinal whatsapp a ios teması yedirme şansım yok mu ya da her hangi bir şey?

Son düzenleme:
Üst Alt