Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Ben farklı marka telefon ile denedim oldu. Yani telefon markasindan çok çip markası ile ilgili bir durum. Telefonun ayrıca volte desteği olması elbet gerekiyor.

Fakat bir şey fark ettim belki sadece benim telefonum ile alakalı olabilir fakat telefon wifi ağına bağlandıktan kısa süre sonra 3g ye düşüyor ve volte devre dışı kalıyor. Wifi bağlı değil iken sorun yok sürekli 4g de kalıp volte de aktif oluyor.
Teyefonun yazılIı
[doublepost=1513624710,1513624652][/doublepost]
Ben farklı marka telefon ile denedim oldu. Yani telefon markasindan çok çip markası ile ilgili bir durum. Telefonun ayrıca volte desteği olması elbet gerekiyor.

Fakat bir şey fark ettim belki sadece benim telefonum ile alakalı olabilir fakat telefon wifi ağına bağlandıktan kısa süre sonra 3g ye düşüyor ve volte devre dışı kalıyor. Wifi bağlı değil iken sorun yok sürekli 4g de kalıp volte de aktif oluyor.
Telefonla ilgili olabilir mi5 yapmıyor

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
Turk Telekom da çalışıyor mu?

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
zuperm hocam Turkcell için son paylaştığınız dosyaları qpst den yüklerken telefon içindeki aynı dosyaları silipmi yüklüyoruz.Yoksa üstüne mi yüklüyoruz.Bilgi alabilirmiyim.

zuperm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
mi5
Konular
1
Önce efs backup alın mutlaka, sonra kopyalayacağınız dosyaları karşılaştırıp silin

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Merhaba arkadaşlar. Mi Note 2 Global için botloaderı açmadan Votle kullanabilir miyim? Telefonda 4g ve 4.5 g sorunsuz çekiyor. Bulunduğum bölgede genelde sürekli 4g çekiyor 4.5g biraz daha merkez noktalarda çekiyor. Volte için 4g yeterli midir? Arkadaşımın iphohe 7sine taksam hat volteyi görse benim telefonda görür mü?

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Önce efs backup alın mutlaka, sonra kopyalayacağınız dosyaları karşılaştırıp silin
Peki hocam sizin paylaştığınız dosyada olmayan fakat telefon içinde bulunan dosyalarda nasıl bir yol izleyeceğiz.Mesela data profilleri 1,3,5 ve 8 var sizin dosyada benim telefonda 1,2,3 var?

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Sistemle oynamadan oluru yok sanırım TT için.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Mi Note 2 Global için botloaderı açmadan Votle kullanabilir miyim? Telefonda 4g ve 4.5 g sorunsuz çekiyor. Bulunduğum bölgede genelde sürekli 4g çekiyor 4.5g biraz daha merkez noktalarda çekiyor. Volte için 4g yeterli midir? Arkadaşımın iphohe 7sine taksam hat volteyi görse benim telefonda görür mü?
kuvvetle muhtemel volte gelir
[doublepost=1513972369,1513972254][/doublepost]
Peki hocam sizin paylaştığınız dosyada olmayan fakat telefon içinde bulunan dosyalarda nasıl bir yol izleyeceğiz.Mesela data profilleri 1,3,5 ve 8 var sizin dosyada benim telefonda 1,2,3 var?
konunun teknik açıklamasını zuperm ardadaşımız yapabilir ama siz tüm dosyaları kopyalayın

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.
Redmi note 3 pro da anlatılanları uyguladım volte aktif oldu ama bir sorunum var. Volte aktifken arama yaptığımda bağlantı sağlanamadan kopuyor. Ama beni aradıklarında volte aktif şekilde 4g den düşmeden görüşme yapabiliyorum.

Dosyaları kopyalarken carrier_policy.xml dosyasında hata verdi boyutu büyük falan gibi bir şey yazdı. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt