Sohbet Türknet vs Vodafone net

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Varmı önerdiğiniz kampanyalar beyler?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1 seneden fazla oldu, Netspeed kullanıyorum. Oldukça memnunum. Benim altyapım yetersiz olduğu için ADSL kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım.

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
Valla ben millenicomdayım. Türknet den geçtim. ikiside bu aralar çok sorunlu.
Netspeed i denemedim. isterseniz bi onu deneyin derim.
Neetspeed Türk telekom fiber altyapısı altında çalışıyor mu peki? Çünkü bulunduğum adreste Türk telekom fiber alt yapısı mevcut ondan, dolayı.
Birde Neetspeed'in aceba hangi tariflerini önerirsiniz?
Teşekkür ederim ilginiz için.

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Neetspeed Türk telekom fiber altyapısı altında çalışıyor mu peki? Çünkü bulunduğum adreste Türk telekom fiber alt yapısı mevcut ondan, dolayı.
Birde Neetspeed'in aceba hangi tariflerini önerirsiniz?
Teşekkür ederim ilginiz için.

Evet Ttelekom alt yapisini kullaniyorlar ozellkile fiber de eger Turk.net bir kac gun icerisinde benim baglantimi gerceklestirmezse daha abonelik baslatmadan iptal ettigim ilk servis saglayici olacak kendileri..

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
Evet Ttelekom alt yapisini kullaniyorlar ozellkile fiber de eger Turk.net bir kac gun icerisinde benim baglantimi gerceklestirmezse daha abonelik baslatmadan iptal ettigim ilk servis saglayici olacak kendileri..
Netspeed'te önerdiğiniz tarife, paket vs. varmı bildiğiniz, önerdiğiniz?

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Yaklaşık 2 hafta sonra Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Hediye kampanyasından karşılıklı yararlanmak isteyen varsa PM yoluyla ulaşsın.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yaklaşık 2 hafta sonra Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Hediye kampanyasından karşılıklı yararlanmak isteyen varsa PM yoluyla ulaşsın.
Ben ekleyeyim hocam :)

Davet Kodu : IAI29YQ52CWI

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Ben ekleyeyim hocam :)

Davet Kodu : IAI29YQ52CWI
Abonelik sırasında sizi yine bilgilendiririm teşekkür ederim kod için. :) Bu arada internet deneyiminiz nasıl memnun musunuz internetinden?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Abonelik sırasında sizi yine bilgilendiririm teşekkür ederim kod için. :) Bu arada internet deneyiminiz nasıl memnun musunuz internetinden?
Teşekkürler hocam. Evet, son derece memnunum hocam. Yaklaşık 2 yıldır evde kullanıyorum. Sadece bir defa hız düşüklüğü nedeniyle teknik desteğe ihtiyaç duydum onda da 10 dakika içinde cevap verip sorunumu çözmüşlerdi. Bunun dışında hiç bir sorun veya sıkıntı yaşamadım.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bugün türknet kurulumunu yaptırdım.telefondan speedtest yaptım download 9mbs upload 0.74 mbs gibi bişey çıktı resmen hayal kırıklığına uğradım.ben evdeki superonline yavaş diyre türknet e geçtim ama türknet daha yavaş.oynadığım oyundaki pingden bu gayet anlaşılıyor Zenex hocam hızlandırmak için ne yapabilirim varmı bi yolu?daha düne kadar ulaşabildiğim türknet müşteri hizmetlerine artık ulaşamıyorum, arıza kaydı bıraktım internet yavaş diye, bide kablo çeken adama 70 tl bayıldım.neden tüketici memnun edilmiyor neden tüketicinin istediği olmuyor?böyle durumlardan nefret ediyorum. Şuan türknet i arayıp ağzıma ne gelirse söylemek istiyorum gerçekten

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bugün türknet kurulumunu yaptırdım.telefondan speedtest yaptım download 9mbs upload 0.74 mbs gibi bişey çıktı resmen hayal kırıklığına uğradım.ben evdeki superonline yavaş diyre türknet e geçtim ama türknet daha yavaş.oynadığım oyundaki pingden bu gayet anlaşılıyor Zenex hocam hızlandırmak için ne yapabilirim varmı bi yolu?daha düne kadar ulaşabildiğim türknet müşteri hizmetlerine artık ulaşamıyorum, arıza kaydı bıraktım internet yavaş diye, bide kablo çeken adama 70 tl bayıldım.neden tüketici memnun edilmiyor neden tüketicinin istediği olmuyor?böyle durumlardan nefret ediyorum. Şuan türknet i arayıp ağzıma ne gelirse söylemek istiyorum gerçekten
Hocam hız ilk bağlantıda bende de aynı oldu internet sitesinden veya uygulama üzerinden Destek Kaydı oluşturun tekrar hızınız düzenleniyor. Çünkü ilk etapta hattınızın ve modeminizin uyumluluğu kontrol ediliyor.

Üst Alt