Sohbet Türknet vs Vodafone net

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Tek yapmanız gereken o gelen telefon kablosuna modemi takıp modemden k.adı şifre ayarlamanız hocam. Böyle görünüyor
Hocam daha önce yapmadığım iöin yanlış bişey yapmak istemiyorum.belki ben yaparsam daha az verim alırım diye düşünüyorum. Yeni telefon hattı tanımladılar bana,zaten kablo da almadım ama yarın eğer kurulum olursa bizzat bende yaptıkları herşeye bakacam.olur da eğer ileride bi sorun kopma yavaş internet gibi bişeyler yaşarsam o zaman alırım en kaliteli kabloyu,eskisini söker hallederim diye düşünüyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Arkadaşlar eğer ki benim gibi hız 8 destekliyorsa netspeed e geçin derim 48 tl hiç olmazsa alacağımız belli yapılan belli ben geçtim çok memnunum sekiz dediler yedi ve üstü geliyor bi araştırın derim
Ben şu an millenicom dayım. Donanım haber de forumlarını takip ediyorum. Türknet ile birebir telefonla bir kişi ile görüşüyorum. Türknet den Millenicom a geçtim ama çok kötü. Şimdi Türknet e geri döncem ama Netspeed kafama takılıyor. Ne kadar iyi acaba? Bitek onu denemedim. Netspeed de aktivasyon bedeli var. Onu da 6 ay taahüt verirsem almıyor. Türknet de memnundum ama bir anlık karar ile millenicom a geçtim.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Türknet'e ilk geçerken yani geçiş sırasında biraz aksaklık oluyor.
Ardından da her şeyi unutturuyor ve bir daha sorun yaşamıyorsunuz.
Sınır yok, Taahhüt yok.
Hatta ilk geçiş sırasında vazgeçtiğime dair dilekçe bile yazmıştım da Türknet'ten arayarak beni ikna etmişlerdi. ))

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Ben de Millenicom kullanıyorum, evimde fiber var.. TT'de iken 30mbps bile göremezken şimdi 70mbps görüyorum ve faturası da 70 TL (tabi yeni aboneliklerde biraz daha yüksek olabilir).. ayrıca taahhütte yok.. çok memnunum.. eğer şartlar uyuyorsa kesinlikle değerlendirilmeli diye düşünüyorum..

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Mbps hız performansının iyi şekilde kullanılabilmesi için oturulan apartman veya sitenin alp yapısının da FİBER olması lazım.
AKsi halde hangi tür hizmet verilirse verilsin hiç bir işe yaramıyor.

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
Arkadaşlar herkese merhabalar.. Yeni bir eve taşındım, bu durumdan dolayı taşıdığım adreste fiber alt yapı olduğu için eski adresinde kullanmış olduğum türknet i burada kullanamayacağımı öğrendim. Mecbur iptal etmek durumunda kaldım.. Şu sıralar internet kampanyalarını pek takip edemedim.. Yeni evime limitsiz internet çekmeyi düşünüyorum. Aceba önerdiğiniz firma, internet paketi vesaire varsa paylaşırmısınız?
Teşekkürler.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Turknet e yeni basvuru yaptim herseyin hazir olmasina ragmen aradan bit hafta gecti ancak kurulum icin ne arayan ne soran var , daha once Superonline Fiber kullaniyordum ve 1-2 gun iceririsnde baglantim yapilmisti. Turknet iyi hos ancak ne saha ekibi ne musteri hizmetleri yeterli ve bu devirde bir eve internet baglanmasi 7-10 gun surmemeli. Isin aci yani telefonla ulasilacak bir cagri merkezleri olmamasi ...

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Türknet de yine Türkiye genelinde internet gitmiş. Son zamanlarda yaşanan durum çok kötü. Sürekli internet kesiliyor Türknet de. Zamdan sonra bunların yaşanmaya başlaması da kötü oldu. insanlar müşteri hizmetlerine de ulaşamıyor. sadece internetten twitter vs yapılan açıklamalar. TürkNet bayır aşağı gidiyor yazık :(

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
Arkadaşlar herkese merhabalar.. Yeni bir eve taşındım, bu durumdan dolayı taşıdığım adreste fiber alt yapı olduğu için eski adresinde kullanmış olduğum türknet i burada kullanamayacağımı öğrendim. Mecbur iptal etmek durumunda kaldım.. Şu sıralar internet kampanyalarını pek takip edemedim.. Yeni evime limitsiz internet çekmeyi düşünüyorum. Aceba önerdiğiniz firma, internet paketi vesaire varsa paylaşırmısınız?
Teşekkürler.

Varmı önerdiğiniz kampanyalar beyler?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Varmı önerdiğiniz kampanyalar beyler?

Valla ben millenicomdayım. Türknet den geçtim. ikiside bu aralar çok sorunlu.
Netspeed i denemedim. isterseniz bi onu deneyin derim.

Üst Alt