Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Allah allah gece n baktım da göremedim gözden kactı sanırım tekrar bakıyorum hocam tesekurler space0020

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Ben yıllardır türknet kullanıyorum. Eskiden türk telekomla ne kadar sorun yaşıyorsam türknette de aynı şekilde devam ediyor bir farkı yok. Nadiren hız düşüyor, türk telekomda da vardı aynı sorun, türknette de var. Online işlemlerden arıza kaydı bırakınca çok kısa sürede sorunu çözüyorlar. Türk telekomun müşteri hizmetlerini aramaktan çok daha kolay ve hızlı oluyor. Zaten taahhüt yok geçin türknete deneyin, hoşunuza gitmezse netspeed firmasını önerebilirim. Daha pahalı ama bir tık daha iyi olduğu söyleniyor.

moshmec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Turknet kullanıcısıyım ve çok ta memnunum...

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
3 yıldır Türknet kullanıyorum. Çevremde en az 10 kişiyi daha Türknet'li yaptım. Herkes memnun. Alt yapı kaynaklı illa sıkıntılar oluyor, ama ben gayet memnunum. Kota vs yok taahhüt yok fiyatta iyi. Nazar değmez inşallah :)

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
3 yıldır Türknet kullanıyorum. Çevremde en az 10 kişiyi daha Türknet'li yaptım. Herkes memnun. Alt yapı kaynaklı illa sıkıntılar oluyor, ama ben gayet memnunum. Kota vs yok taahhüt yok fiyatta iyi. Nazar değmez inşallah :)
Geçen gün internetim gitti Telekom kesmiş bende Türknete sövecektim farkettikten sonra Telekoma sövmeye başladım önceki mesajdaki gibi

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Merhaba Arkadaşlar.
Türk Telekom internet kullanıyorum çok memnunum ama taahhütüm bitiyor beni aradılar kotalı teklif ettiler.
24 Mbps 200gb AKN kota 110tl aylık ben şuan 35 Mbps 75 tl ödüyorum.
Türknette geçmek istiyorum ama yorumlarda çok fazla şikayet var.
Sizler ne dersiniz arkadaşlar türknet kullanan varmı memnunmu ? yorumlarınızı bekliyorum
VDSL İnternet kullanıyorum...Teşekkürler.
Merhaba, bende çok supeler duydum başta. Bende türktelekom 35mbit 75 tl oduyordum. Okadar cok şikayet okudum okadar kötüleyen duydum ki. Ama baktim baska sansim yok. Cunku banada 114 tl teklif sundu Telekom. 114 tl vermem mumkun deil bide taahhütlü. Turknet e geceyim begenmessem tamamen kapatırım dedim ve geçtim. Ben 5 aydır kullanıyorum hic bir sorun yasamadim. Zaten sorun yasarsam sorunun türk telekom kaynakli bir sorun olacagi ortada. Çünkü altyapim türktelekom altyapisi. Türknet türktelekom altyapisi kullaniyor. 5 ayda sadece 1 kez internet gitti oda 2 saat kadar. Ariza kaydı bıraktım gelen cevap türktelekom genel arizasi kaynakli denildi. Hemen 1km mesafedeki arkadasimi aradim ki kendisi türktelekom abonesi internetin varmi dedim benim turknet gitti bana Telekom kaynakli ariza denildi dedim ve arkadasimin interneti de gitmiş. Demekki turknet bir ariza veriyorsa bu aslinda telekom dan kaynaklanan bir sorun oluyor. 76 tl ödüyorum turknete ve ben memnunum. Gündüzleri 33mbit aksamlari 25-33 mbit arasi hiz aliyorum ki akşamları biraz yavaslama oluyor bu telekomda ikende boyleydi. Taahhüt yok. Beğenmedin iptal et baska oparatore gec zaten sana kalmis. En kötü yönü şu belirteyim bir canli müşteri hizmetleri yok. Ariza kaydını online olarak bildiriyorsun. Fakat emin ol onada 1 saat içinde çözüm buluyorlar bir dönüş yapiyorlar. Zaten arizaya kendileri gelmiyor Telekom ekipleri müdahale ediyor. Biraz uzun yazdim kafa şişirdim aciklayici olmuştur umarim ☺

Son düzenleme:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba, bende çok supeler duydum başta. Bende türktelekom 35mbit 75 tl oduyordum. Okadar cok şikayet okudum okadar kötüleyen duydum ki. Ama baktim baska sansim yok. Cunku banada 114 tl teklif sundu Telekom. 114 tl vermem mumkun deil bide taahhütlü. Turknet e geceyim begenmessem tamamen kapatırım dedim ve geçtim. Ben 5 aydır kullanıyorum hic bir sorun yasamadim. Zaten sorun yasarsam sorunun türk telekom kaynakli bir sorun olacagi ortada. Çünkü altyapim türktelekom altyapisi. Türknet türktelekom altyapisi kullaniyor. 5 ayda sadece 1 kez internet gitti oda 2 saat kadar. Ariza kaydı bıraktım gelen cevap türktelekom genel arizasi kaynakli denildi. Hemen 1km mesafedeki arkadasimi aradim ki kendisi türktelekom abonesi internetin varmi dedim benim turknet gitti bana Telekom kaynakli ariza denildi dedim ve arkadasimin interneti de girmiş. Demekki turknet bir ariza veriyorsa bu aslinda telekom dan kaynaklanan bir sorun oluyor. 76 tl ödüyorum turknete ve ben memnunum. Gündüzleri 33mbit aksamlari 25-33 mbit arasi hiz aliyorum ki akşamları biraz yavaslama oluyor bu telekomda ikende boyleydi. Taahhüt yok. Beğenmedin iptal et baska oparatore gec zaten sana kalmis. En kötü yönü şu belirteyim bir canli müşteri hizmetleri yok. Ariza kaydını online olarak bildiriyorsun. Fakat emin ol onada 1 saat içinde çözüm buluyorlar bir dönüş yapiyorlar. Zaten arizaya kendileri gelmiyor Telekom ekipleri müdahale ediyor. Biraz uzun yazdim kafa şişirdim aciklayici olmuştur umarim ☺
Ayenn haklısın

volkan976

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
4 yıl turk telekom kullandıktan sonra temmuzda turknete geçtim senin gibi tereddütlüydüm ama o kadar kolay geçtim ve o kadar memnunum ki bir daha turk telekom asla. 35 mbit downlad/ 23 mbit upload alıyorum. aktif altyapıda (yapa) isen hiç durma bile. 10 tl fark ile de 100mbit download aktif altyapıda değilsen bile veriyor arkadaşımdan biliyorum :)

cemiloner06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
K40 Gaming Edit
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
0
Yaklaşık 6 yildir turknet kullanicisiyim bu konuda net bir ifadem şu olacak hepsi birbirinden beter 1 haftadir 4 gb dosya indirecem yariya geliyor indirme dosyasi modem kendini resetliyor indirme yapmazsam sorun yok turknet suan canli destek konusunda sorunlu direk iletisim kuramiyorsunuz online işlemlerden sikayet yazabiliyorsunuz internetiniz yoksa onuda yapamiyorsunuz T.telekom hepsinden daha beter bu ülkede işini hizmetini düzgün yapan bulmak cok zor.

Üst Alt