İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

Bvrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Mi 8 SE kullanıyorum hattım vodafone, kod ile volte açmayı denediğimde volte aktif gözüküyor ama bildirimde volte yazısı gözükmüyor. Vodafone için bunun çözümü nedir ?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Uygulamada şikayet bölümünü bulamadım hocam yardım ve destek çıkıyor fakat şikayet oluşturamıyorum

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
13'ünde gerekli başvuruda bulundum 15 temmuzda muhtemelen ilgilenmediler tatil diye biliyorum fakat bugün aradılar ve gerekli işlemlerin yapıldığı cihazın kayıt edildiğini ve servisi kullanabileceğimi tarafıma bildirdiler. Rehber için teşekkürler :)

bende 13 unde her ıkı telefondanda başvurdum şuana kadar ne arayan ne soran var bakalım bekliyoruz.

ekleme: az önce aradılar, sistemde Mi Mix 2s olara görünüyor ama telefonunuzun VOLTE desteği olmadığı için açamıyoruz dediler, Bende eminmisiniz, cihazın Volte desteği mevcut tekrar inceleyin dedim, ayrıca sistem uzerındende ben cihaz bilgileri gorunmuyor - - ibareleri var dedim.. bilmiyorum tekrar bakalım diyip kapattılar

Son düzenleme:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Teknoloji alanında en çok yatırım yaptığını iddia eden Turkcell bu tarz bir çözümü üretemiyor maalesef.
Sırf sistemlerinde Xiaomi cihazlar için destek bulunmuyor diye VoLTE'yi etkinleştirme yapamıyorlar. Halk arasında en düşük bütçeli ve teknoloji olarak en geride olarak bilinen Türk Telekom bile çok basit ama efektif bir çözüm üretebilmiş.

Turkcell için çok yazık.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
13'ünde gerekli başvuruda bulundum 15 temmuzda muhtemelen ilgilenmediler tatil diye biliyorum fakat bugün aradılar ve gerekli işlemlerin yapıldığı cihazın kayıt edildiğini ve servisi kullanabileceğimi tarafıma bildirdiler. Rehber için teşekkürler :)
Rica ederim hocam. En yakın zamanda sistemde direkt cihazlarımızın ismini çıkartacağım inşallah. Her bildiğim platformda şikayet/istek talebi oluşturdum. BTK ve Türk Telekom benden illallah etmiştir diyebilirim yani.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Faydalı bir bilgi olmuş hocam. Elinize sağlık teşekkürler :)
Rica ederim. Sizler kadar olmasa da fırsat buldukça bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. ☺️

Mi 8 SE kullanıyorum hattım vodafone, kod ile volte açmayı denediğimde volte aktif gözüküyor ama bildirimde volte yazısı gözükmüyor. Vodafone için bunun çözümü nedir ?
Vodafone ile ilgili bir malumatım yoktur maalesef. Şikayet/istek oluşturmak lazım çoğu platformda. Yoksa kimse sallamıyor. BTK etkili bu noktada. Oradan talep oluşturun.

Uygulamada şikayet bölümünü bulamadım hocam yardım ve destek çıkıyor fakat şikayet oluşturamıyorum
Tarayıcınızdan oluşturun şikayet talebinizi. Uygulamadan olmuyor maalesef. :/

Son düzenleme:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Hocam konu kesin çözüm sağlıyor sanırım ama "tüketici şikayetleri" kısmını bulamadım, tam olarak nerede söyler misiniz?
Düzenleme: üstteki mesaj şimdi göründü, hallettim angel~~

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam ben de işe yaramadı

Ekli dosyalar

• IMG_20190717_231650.jpg
    IMG_20190717_231650.jpg
    446,4 KB · Görüntüleme: 153

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Faturasız mı hattınız? Çözüm notuna göre keza öyle görünüyor. İşe yaramaması gayet normal hocam. :/
Faturalı hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Faturalı hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Durumunuzu görsel olarak da belirttiniz mi hocam? Tekrar deneyin, BTK dan da yazabilirsiniz. Ben ısrarcı oldum, aştım bu konuyu. :)

Üst Alt