Tema Tema Türkçeleştirme İsteği

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bu hatayı alıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Güzel bir temaymış.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
açılış kilit ekranı seçme yeri png leri türkçe
geri kalan yerler önerdiğim program ile çevrilir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mtz hali geri kalan yerlere karışmadım.

Hocam şimdi ben rar ile temayı açıyorum onunda içinde lock Screen kısmını gene rar ile açıyorum. İçinde resimler ve 3 adette xml uzantılı dosya var. Xml uzantılı dosyaları Notepad ile açıp içindeki tüm çince yazıları translate den çevirip türkçe olarak Notepad den yazıp kaydetsem olur mu?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Verdiğim program ile xml dosyasını açıp düzenleme yaptıktan sonra aynı şekilde dosya içine atmanız gerekli yalnız telefon ile bunu yapmak biraz uğraştıran bir durum aceleniz yoksa pazartesi xml çevirdiğiniz dosyayı link olarak atarsanız pazartesi bilgisayar dan bakıp kontrol ettikten sonra aynı şekilde link atabilirim.

Hocam şimdi ben rar ile temayı açıyorum onunda içinde lock Screen kısmını gene rar ile açıyorum. İçinde resimler ve 3 adette xml uzantılı dosya var. Xml uzantılı dosyaları Notepad ile açıp içindeki tüm çince yazıları translate den çevirip türkçe olarak Notepad den yazıp kaydetsem olur mu?

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Verdiğim program ile xml dosyasını açıp düzenleme yaptıktan sonra aynı şekilde dosya içine atmanız gerekli yalnız telefon ile bunu yapmak biraz uğraştıran bir durum aceleniz yoksa pazartesi xml çevirdiğiniz dosyayı link olarak atarsanız pazartesi bilgisayar dan bakıp kontrol ettikten sonra aynı şekilde link atabilirim.
Acelem yok hocam zaten bu gidişle yapamayacağım gibi dediğiniz gibi telefonla çok zor oluyor. Benim anlamadığım kısım her gördüğüm çince yazıyı Türkçeye mi çevireceğim. Bana sanki onlar komut gibi geliyor. Kafam karıştı çok yani.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Çeviri yapan arkadaşlarımız bir isteği karşıladıktan sonra arkasından gelen yüzlerce istek nedeniyle genellikle bu tarz istek konularına yazmaktan çekiniyorlar... Çeviri zor değil ancak zaman alan bir işlem. Tema dosyası içerisindeki xml dosyalarını düzenleyerek kendiniz de Türkçe yapabilirsiniz. Aşağıdaki rehber yardımcı olacaktır.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Acelem yok hocam zaten bu gidişle yapamayacağım gibi dediğiniz gibi telefonla çok zor oluyor. Benim anlamadığım kısım her gördüğüm çince yazıyı Türkçeye mi çevireceğim. Bana sanki onlar komut gibi geliyor. Kafam karıştı çok yani.
Lock Screen içindeki 3 tane xml dosyasındaki bütün çince yazıları çeviri yapıp kaydettim lakin hiç bir işe yaramadı. Saatlerce uğraştım ama herşey aynı, başka yapmam gereken bişey var mı ki değişmedi hiç bir şey?

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Lock Screen içindeki 3 tane xml dosyasındaki bütün çince yazıları çeviri yapıp kaydettim lakin hiç bir işe yaramadı. Saatlerce uğraştım ama herşey aynı, başka yapmam gereken bişey var mı ki değişmedi hiç bir şey?
Hocam ben onuda yapamadım, Telefonda çok zor oluyor bıraktım artık. İnşallah çevirecek arkadaşlar çıkar.

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Tema cok iyi. Ozellikle ekran etrafindaki neon isiklar efsane. Kilit ekranini cok sevmedim ama turkcelestirilse guzel olur.

MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt