Tema Tema Türkçeleştirme İsteği

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
bu kısımlara karışmadım orjinal çalışmada da aynı şekilde duruyor.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

alt kısımdaki gereksiz resim kaldırıldı.

gereksiz olan png:

Hocam gerçekten emek verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Eğer ilerde zaman bulursanız açılan sayfayı kapatma ayarı koyarsanız çok sevinirim. Ellerinize sağlık..

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
yandan açılan uygulamaları kaldırdım yalnız pencere şuan için aktif şimdilik bu kadar :)

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
yandan açılan uygulamaları kaldırdım yalnız pencere şuan için aktif şimdilik bu kadar :)

Hocam mükemmelsiniz. :) bende şimdi farkettim aslında böyle uygulama kaldırılabiliyorsa orada pencere boş duracağına o müzik uygulamasıyla hava durumumu dursaydı. Tamam tamam ben çok fazla oldum yavaştan gideyim. :P

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
haha--haha--haha--haha-- ozaman kaseti baştan sarmamız gerek dediğim gibi bakalım zaman bulursam ki bu aralar acil işler var fırsat bulursam bakarım

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Çeviri yapan arkadaşlarımız bir isteği karşıladıktan sonra arkasından gelen yüzlerce istek nedeniyle genellikle bu tarz istek konularına yazmaktan çekiniyorlar... Çeviri zor değil ancak zaman alan bir işlem. Tema dosyası içerisindeki xml dosyalarını düzenleyerek kendiniz de Türkçe yapabilirsiniz. Aşağıdaki rehber yardımcı olacaktır.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Cantara hocam bu iş tamam dediğiniz gibi ben genelde özel rom içinde gömülü uygulamaların özellikle hava durumu ve saat gatgetlerinin vidgetlerinin tam TR yapma konusunda çözüm bulamadım. Yani rom u zipten çıkarıp media varsayılan temaya ulaşmak zor. Ayrıca saat ve hava durumu için hangi xml ye ulaşmalıyım TR yapmak için. Ben birkaç deneme yaptım ama rom boot olduktan sonra kurulumu tamamlayamadı.
Teşekkürler

Üst Alt