Yardım Telefonumu Unlock edemiyorum

atakn.b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Bysn
Konular
5
Öncelikle merhaba. Aranıza yeni katıldım.

Elimde redmi pro modeli bulunmakta geçen sene unlock için talep yollamıştım hala kilitli mi yoksa açıldı mı bilmiyorum. Mi flash'ı indirdim fastboot moduna aldım verifyng device tamamlanıyor %99 da iken '' current account is not bound to this device '' diye hata alıyorum geliştirici ayarlarında '' mi unlock status '' veya türkçesi bulunmuyor :(

Acaba flash ile bootloader kilidi açan bi kaç kanal gördüm telefona flashla başka bi firmware gibi birşey yükliyorlar bootloader unlock oluyormuş sanırım yardım edebilecek birisi varmı ?

Son düzenleme:

fameka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
6
Size bilginiz yok demedim, çözüm üretmem için bazı bilgilere ihtiyacım var bunları toplamaya çalıştım. Sizler kuru kuru mesaj atıp o olmuyor bu olmuyor diyorsunuz, bir ss ekleseniz biz de sorunun nerede olduğunu görsek değil mi? Neyse zaten bilginiz varmış, sorununuzu çözebilirsiniz. Kolay gelsin.

Düzeltme:

Yazılanları yanlış anladım galiba, kusura bakmayın. Birkaç ekran görüntüsü alabilir miyim?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
suan alamiyorum maalesef ama ben bastan soyle yazayim benim mi 5s plustelefon kendi kendi kendine kapandi ben telefonu actigimda m ilogosunda takili kaldi bende sistemde bir sorun var diye mi recovery programiile sifirladim.Telefonun bootloader kilidi acik degil ve twrp yuklu degil.sifirlayinca yine takili kaldi.Bu sefer mi flash programi ile yapayim dedim .Bunun icin de mi unlock programi ile telefonun bootloader kilidini kaldirmaya calistim ama program basarili oldu demesine ragmen unlock olmadi yine mi logosunda kaldi.Ben bu cozumlerin hicbiri olmayinca edl moda gecireyim dedim cmd ile.Internetten indirdim ama edl moda da gecmedi.En son care olarak test point noktasindan gecirdim edl moda mi flash programi ile romu yukledim ama basarili oldu demesine ragmen yine mi logosunda kaldi ilerlemiyor.Bu arada rom olarak global,devoloper,cin romu hepsini denedim hepsinde ayni.Biraz uzun oldu ama durum boyle.Hicbir sekilde mi logosundan ileri gitmiyor.Nasil cozebilirim sizce.Bu arada telefonculara goturdum onlarda yapamadi.Siz cozumunu biliyorsaniz ya da bilen birini taniyorsaniz cok yardimci olursunuz

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
suan alamiyorum maalesef ama ben bastan soyle yazayim benim mi 5s plustelefon kendi kendi kendine kapandi ben telefonu actigimda m ilogosunda takili kaldi bende sistemde bir sorun var diye mi recovery programiile sifirladim.Telefonun bootloader kilidi acik degil ve twrp yuklu degil.sifirlayinca yine takili kaldi.Bu sefer mi flash programi ile yapayim dedim .Bunun icin de mi unlock programi ile telefonun bootloader kilidini kaldirmaya calistim ama program basarili oldu demesine ragmen unlock olmadi yine mi logosunda kaldi.Ben bu cozumlerin hicbiri olmayinca edl moda gecireyim dedim cmd ile.Internetten indirdim ama edl moda da gecmedi.En son care olarak test point noktasindan gecirdim edl moda mi flash programi ile romu yukledim ama basarili oldu demesine ragmen yine mi logosunda kaldi ilerlemiyor.Bu arada rom olarak global,devoloper,cin romu hepsini denedim hepsinde ayni.Biraz uzun oldu ama durum boyle.Hicbir sekilde mi logosundan ileri gitmiyor.Nasil cozebilirim sizce.Bu arada telefonculara goturdum onlarda yapamadi.Siz cozumunu biliyorsaniz ya da bilen birini taniyorsaniz cok yardimci olursunuz
Testpoint ile 64 bit pc de 64 bitlik mi flash ile mi romu kurdunuz?

Oyla:

Burak01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Buyrun hocam

Ekli dosyalar

• 15238096396302118406981.jpg
    15238096396302118406981.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 16
Oyla:

Burak01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Device unlocked: true yazıyor yani kilit açılmış hocam.

Açıktı evet ama kapalı yazıyor ve twrp ile güncelleme yaparken neden siyah ekranda kalıyor hocam bi çözümü varmı bunun miuipro bu arada

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Açıktı evet ama kapalı yazıyor ve twrp ile güncelleme yaparken neden siyah ekranda kalıyor hocam bi çözümü varmı bunun miuipro bu arada
Hocam romda bug var demekki geliştirici seçeneklerde kapalı görünüyor. Güncelleme hatalı inmiş veya bug olabilir.

Oyla:

fameka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
6

bilgisayar 64 bit ama miflashdan emin degilim nerede yaziyor 64 bit oldugu.Ben bir suru miflash yukledim hepsinde ayni hatayi verdi.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sol üstünde 04.01 sürümlü 61 bit mi flashı kullanın.

Oyla:

fameka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
6
Sol üstünde 04.01 sürümlü 61 bit mi flashı kullanın.

ama bende zaten basarili oldu dedi hata vermedi yine de fark eder mi?1200 saniye surdu yaklasik bitmesi

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
ama bende zaten basarili oldu dedi hata vermedi yine de fark eder mi?1200 saniye surdu yaklasik bitmesi
Fark eder. 1200 saniye çok anormal bir süre max 500sn sürer en kötü pc de dahi.

Oyla:
Üst Alt