Yardım Telefonumu Unlock edemiyorum

atakn.b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Bysn
Konular
5
Öncelikle merhaba. Aranıza yeni katıldım.

Elimde redmi pro modeli bulunmakta geçen sene unlock için talep yollamıştım hala kilitli mi yoksa açıldı mı bilmiyorum. Mi flash'ı indirdim fastboot moduna aldım verifyng device tamamlanıyor %99 da iken '' current account is not bound to this device '' diye hata alıyorum geliştirici ayarlarında '' mi unlock status '' veya türkçesi bulunmuyor :(

Acaba flash ile bootloader kilidi açan bi kaç kanal gördüm telefona flashla başka bi firmware gibi birşey yükliyorlar bootloader unlock oluyormuş sanırım yardım edebilecek birisi varmı ?

Son düzenleme:

fameka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
6
merhaba bende mi 5s plus var mi unlock programi basarili ile unlock yaptidiyor ama unlock olmadi cihaz.Bunun nedeni ne olabilir.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
merhaba bende mi 5s plus var mi unlock programi basarili ile unlock yaptidiyor ama unlock olmadi cihaz.Bunun nedeni ne olabilir.
Cihazın unlock olup olmadığını neredeb kontrol ettiniz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fameka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
6
Cihazın unlock olup olmadığını neredeb kontrol ettiniz?

[doublepost=1523800073,1523799980][/doublepost]cmd ekraninda fastboot oem device-info yazinca cikiyor.Benim konu hakkinda bilgin var mi

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
[doublepost=1523800073,1523799980][/doublepost]cmd ekraninda fastboot oem device-info yazinca cikiyor.Benim konu hakkinda bilgin var mi
Size bilginiz yok demedim, çözüm üretmem için bazı bilgilere ihtiyacım var bunları toplamaya çalıştım. Sizler kuru kuru mesaj atıp o olmuyor bu olmuyor diyorsunuz, bir ss ekleseniz biz de sorunun nerede olduğunu görsek değil mi? Neyse zaten bilginiz varmış, sorununuzu çözebilirsiniz. Kolay gelsin.

Düzeltme:

Yazılanları yanlış anladım galiba, kusura bakmayın. Birkaç ekran görüntüsü alabilir miyim?

Oyla:

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7
Size bilginiz yok demedim, çözüm üretmem için bazı bilgilere ihtiyacım var bunları toplamaya çalıştım. Sizler kuru kuru mesaj atıp o olmuyor bu olmuyor diyorsunuz, bir ss ekleseniz biz de sorunun nerede olduğunu görsek değil mi? Neyse zaten bilginiz varmış, sorununuzu çözebilirsiniz. Kolay gelsin.

Düzeltme:

Yazılanları yanlış anladım galiba, kusura bakmayın. Birkaç ekran görüntüsü alabilir miyim?

Benim Mi 6 telefonum kilitlendi. Garantiye göndermiştim. Göndermeden önce kendi google hesabımı kaldırmıştım. Garantide başka bir google hesabı eklemiş. Bende telefonu sıfırladım. Artık kurulum yapamıyorum. Güvenlik nedeniyle bu telefonda senkronize edilen google hesabı ile girin diyor. Ne yapmalıyım? Öneriniz var mı?

Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın.

Bu hatayı alıyorum. Google hesabımı kabul etmiyor.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Benim Mi 6 telefonum kilitlendi. Garantiye göndermiştim. Göndermeden önce kendi google hesabımı kaldırmıştım. Garantide başka bir google hesabı eklemiş. Bende telefonu sıfırladım. Artık kurulum yapamıyorum. Güvenlik nedeniyle bu telefonda senkronize edilen google hesabı ile girin diyor. Ne yapmalıyım? Öneriniz var mı?

Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın.

Bu hatayı alıyorum. Google hesabımı kabul etmiyor.
Hocam servise durumu bildirmeniz daha doğru olur. Cihaz frp ye düşmüş, google ds mi6 frp şeklinde aratırsanız belki çözüm bulabilirsiniz. Bu konuda pek yapabileceğim bir şey yok çünkü frp kaldırma işlemini ben box ile yapıyorum.

Oyla:

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7
Hocam servise durumu bildirmeniz daha doğru olur. Cihaz frp ye düşmüş, google ds mi6 frp şeklinde aratırsanız belki çözüm bulabilirsiniz. Bu konuda pek yapabileceğim bir şey yok çünkü frp kaldırma işlemini ben box ile yapıyorum.

Bootloader kilidi olmasa bir sorun olmayacakta bootloader kilidi var.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro