Yardım Telefon Fastboot ekranında takılı kaldı

alperknkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
5
Arkadaşlar Mi9 T Pro aldıktan sonra kullandığım Mi 8 SE'yi satmak için fabrika ayarlarına döndürdüm. Eşimin telefonu bozulduğu için geçici süre o kullanıcak. Ama telefon açılınca Fastboot ekranında takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Evde şu anda bilgisayarda yok. Bilgisayar olmadan yapabileceğim bir işlem var mi?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Arkadaşlar Mi9 T Pro aldıktan sonra kullandığım Mi 8 SE'yi satmak için fabrika ayarlarına döndürdüm. Eşimin telefonu bozulduğu için geçici süre o kullanıcak. Ama telefon açılınca Fastboot ekranında takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Evde şu anda bilgisayarda yok. Bilgisayar olmadan yapabileceğim bir işlem var mi?

Bilgisayarsız maalesef çözülemez. Fastboottan nasıl çıkılacak sorusunun cevabı da Rehber - Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama) konu içerisinde yer almaktadır

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Fabrika ayarlarına döndürdüyseniz geçmiş olsun imei'ler gitti.
Fabrika ayarlarına döndürmekle imei gitmez. Kaç tane rom kurdum full wipe yaptım fabrika ayarlarına döndürdüm hiçbirinde imei gitmedi.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Fabrika ayarlarına döndürmekle imei gitmez. Kaç tane rom kurdum full wipe yaptım fabrika ayarlarına döndürdüm hiçbirinde imei gitmedi.
Full wipe ayrı hocam, adam telefonun içinden fabrika ayarlarına döndürdüm diyor.

Oyla:

alperknkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
5
İmei önemli değil bi kac gün çalışsa yeter benim için. Hiç bir şekilde açmanın yolu yok mu?

Oyla:
Üst Alt