Yardım Telefon Fastboot ekranında takılı kaldı

alperknkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
5
Arkadaşlar Mi9 T Pro aldıktan sonra kullandığım Mi 8 SE'yi satmak için fabrika ayarlarına döndürdüm. Eşimin telefonu bozulduğu için geçici süre o kullanıcak. Ama telefon açılınca Fastboot ekranında takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Evde şu anda bilgisayarda yok. Bilgisayar olmadan yapabileceğim bir işlem var mi?

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Yine silinmiyor. Kendi cihazımda fabrika ayaklarını sıfırla şeklinde yaptığımda da oldu twrp yokken. Bazi markaların telefonlarında imei işlemi , güncelleme yapsan bile gidiyor. Ama bu cihazda fabrika verilerini sıfırlamayı geçtim , kendi miflash uygulamasıyla telefonu sıfırdan kuruyorsun yine imei gitmiyor..

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Yine silinmiyor. Kendi cihazımda fabrika ayaklarını sıfırla şeklinde yaptığımda da oldu twrp yokken. Bazi markaların telefonlarında imei işlemi , güncelleme yapsan bile gidiyor. Ama bu cihazda fabrika verilerini sıfırlamayı geçtim , kendi miflash uygulamasıyla telefonu sıfırdan kuruyorsun yine imei gitmiyor..
Mi flash'dan atıldığında zaten gitmiyor, fakat bu sizin telefonunuza olmuş olabilir forum da kaç tane konu açıldı fabrika ayarlarına döndürüyorlar ve imei'leri siliniyor diye siz bilirsiniz.

Oyla:

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Valla ben Fastboot tan yine güç tuşuna basılı tutup çıkıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendisi otomatik olarak fastboota atıyorsa bilemem

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Burada herkes haklı smirk~~:)
Evet normalde IMEI hiçbir şekilde silinmemesi gerekli ama bazı cihazlarda siliniyor bu yazılımın yapısı ile alakalı bir durum, burada attcaksaw haklı ama diğer arkadaşlarda haklı çünki yazılım yapısının farkı yüzünden onların cihazında IMEI silinmiyor.
Siliniyor Silinmiyor diye tartışmak yerine hangi cihazın yazılım yapısı nedir ona bakmak lazım....

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi flash'dan atıldığında zaten gitmiyor, fakat bu sizin telefonunuza olmuş olabilir forum da kaç tane konu açıldı fabrika ayarlarına döndürüyorlar ve imei'leri siliniyor diye siz bilirsiniz.

Evet silinir ama costum romlarda silinmez ,

evet silinemz mi 8 se de orjinal rom kullanan yok denecek kadar az ,

Burada herkes haklı smirk~~:)
Evet normalde IMEI hiçbir şekilde silinmemesi gerekli ama bazı cihazlarda siliniyor bu yazılımın yapısı ile alakalı bir durum, burada attcaksaw haklı ama diğer arkadaşlarda haklı çünki yazılım yapısının farkı yüzünden onların cihazında IMEI silinmiyor.
Siliniyor Silinmiyor diye tartışmak yerine hangi cihazın yazılım yapısı nedir ona bakmak lazım....
,
Yazılımla bir ilgisi yok orjinal recovery ekranı çinçe 3 satırlık olan ekran da sıfırlama yaparsanız silinir sadece , Buda silinme demek yanlış o recovery tüm sistem altı dosyalarıda replace edip üzerine yazdığından sizin ellediğiniz dosyalar değişir , bundan dolayı orjinal de siz sildiğinizde null hatası alırsınız.

Arkadaşlar Mi9 T Pro aldıktan sonra kullandığım Mi 8 SE'yi satmak için fabrika ayarlarına döndürdüm. Eşimin telefonu bozulduğu için geçici süre o kullanıcak. Ama telefon açılınca Fastboot ekranında takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Evde şu anda bilgisayarda yok. Bilgisayar olmadan yapabileceğim bir işlem var mi?

Sorununuza gelince malesef twrp ile wipe yapmadığınızda yeniden rom kurmanız gerekli bilgisayarsız yapamazsınız , forumda konusu mevcut arkadaşların attığı konudan yapa bilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt