Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam ben devamlı kullanıyorum. Telefon rootlu ise data dosyalarını da yedekleyip kayıpsız yüklüyorum
Telefonum rootlu, şimdiye kadar hep titanium Back-Up kullandım satın alarak . Android9 dan beri Twitter, Facebook gibi uygulamaları verisiyle yedeklemede sorunlar başladı. Dün bu konuyu görünce deneyeyim dedim ama Twitter datasiyla yedeklenmemis şekilde geri yükledim maalesef.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Telefonum rootlu, şimdiye kadar hep titanium Back-Up kullandım satın alarak . Android9 dan beri Twitter, Facebook gibi uygulamaları verisiyle yedeklemede sorunlar başladı. Dün bu konuyu görünce deneyeyim dedim ama Twitter datasiyla yedeklenmemis şekilde geri yükledim maalesef.
Hocam Twitter kullanmıyorum ancak geri kalan telefonumda 62 uygulama var. Tüm hepsini dataları ile yedekleyip yüklüyorum. Bu güne kadar da bir problem yaşamadım :(

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Normal uygulamalarda değilde özellikle büyük boyutlu ve ext. data içeren oyunların geri yüklenmesinde sorun yaşıyordum. Özellikle Arena of valor ve Pubg. Bugünkü denememde yine aynı sorunu yaşadım. Restore seçeneklerinden data yı çıkartarak yükledim ve oyunlar sorunsuz açıldı. Ext. Datalar yani haritalar, hd ekran ve ses paketleri sorunsuz geri yüklendi.
Sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu şekilde geri yüklemeyi deneyebilirler. İyi günler dilerim.
Not: Uygulama yedekleri sıkıştırma ve şifreleme yapılmadan alınmıştır.
Not: Restore seçeneklerinde data çıkartıp diğer 3 seçeneği işaretleyerek yapılmıştır.

messevim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
m emin
Cihazım
Redmi Note 5 ai
Konular
12
Çok ilginç. Iki farklı Google hesabı denedim ama ikisinde de kimlik doğrulaması başarısız hatası aldım.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Bana gore en iyisi kendi "yerel yedeklemeler" uygulamasi sureklinonu kullaniyorum

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Bana gore en iyisi kendi "yerel yedeklemeler" uygulamasi sureklinonu kullaniyorum
Çoğu uygulama yedeklenmiyor ve geri yüklerken hata veriyor. Örnek Twitter.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Ben yukluyorum hocam tekrar belli uygulamalari yedeklemiyorum(hata veren) sonra geri yukluyorum

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Sekko hocam, öncelikle uygulamayı senin aracılığınla tanıdım. Konu için eline sağlık. PUBG ve AoV tarzı online oyunları geri yükledikten sonra açmıyor. Titanium backup ile de yedek almıştım ancak titanium backup'ı kurup açtıktan sonra "Uygulama verileri aranıyor..." yazısında kalıyor. Oradan da geri yükleme yapamıyorum. Swift Backcup ve Titanium Backup yedek dosyaları duruyor. Yardımcı olabilir misin?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sekko hocam, öncelikle uygulamayı senin aracılığınla tanıdım. Konu için eline sağlık. PUBG ve AoV tarzı online oyunları geri yükledikten sonra açmıyor. Titanium backup ile de yedek almıştım ancak titanium backup'ı kurup açtıktan sonra "Uygulama verileri aranıyor..." yazısında kalıyor. Oradan da geri yükleme yapamıyorum. Swift Backcup ve Titanium Backup yedek dosyaları duruyor. Yardımcı olabilir misin?
Oyunları yedek alırken tum herşeyi seçtiniz mi? Bende ikidir Facebookta sorun yaşıyorum

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Oyunları yedek alırken tum herşeyi seçtiniz mi? Bende ikidir Facebookta sorun yaşıyorum
Evet bütün uygulamalar tüm veri tiplerini yedekledim. Ben instagramda sorun yaşamadım facebook kullanmıyorum zaten. Şu anda araştırıyorum. Senin bir fikrin var mı?

Üst Alt