Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sadece root yetkisi olan cihazlarda çalışır
Malum bazı cihazlarda Titanium Backup 'tan yedek alınca sorunsuz yedek alırken geri yüklerken uygulamalar yükleniyor fakat bir çoğu çalışmıyor. Migrate de ise yedeği tam alıyor fakat sorunlu uygulamalar hiç geri gelmiyor yani yüklenmiyor. Eğer böyle sorunlu bir cihazınız var ise bu uygulama tam sizlik.
Uygulamayı Google play storeden indiriyoruz.
Not: Uygulamanın bir artısı da oyun obb dosyalarını yedekler. Sıfır Kurulum yaptığınızda tekrar indirmenize yada kurulumdan önce manuel yedek almanıza gerek kalmaz

-Google hesabınızı girin ve uygulamaya depolama izni verin. Uygulamaya root izni verin.

-WiFi şifrelerinizi, mesajlarınızı, duvar kağıdınızı, arama kayıtlarını ve uygulamaları yedekleyebilirsiniz.
-App tıklayınca uygulamalar çıkacaktır yedeklemek istediğiniz uygulamayı bulup backup tıkladığınızda yedek alır

-Restore ise kurulum yaptıktan sonra geri yüklemenizi sağlar.

Not : Bütün uygulamaları tek seferde yedekleyen yöntem ücretlidir ve bu sürümde kullanılamaz. Tek tek yedek alabilirsiniz. Uygulamanın tam sürümü yıllık 8₺ ömür boyu kullanım 35₺ gibi cüzi bir rakamdır. Önce deneyin sonra satın almayı düşünebilirsiniz .
- Kolaylık olsun diye Titanium Backup yada Migrate ile tam yedek alabilir, bu uygulama ile de sorun yaşadığınız uygulamaları tek tek yedekleyip sorunsuz ve ücretsiz kullanabilirsiniz.
Benim sorun yaşadığım uygulamalar chrome, twitter, instagram, online işlemler ve bir kaç tane daha uygulamaydı o yüzden bu konuyu açma gereği duydum.

Not:Yedekleriniz Dahili Depolama/Swift Backup klasöründe olacaktır. Twrp üzerinden format data yada data sildiğiniz işlemlerde bu klasördeki yedeği sdcard, otg usb yada bilgisayara kopyalayarak güvene alınız. Daha sonra eski yerine taşıyarak restoreyi yapabilirsiniz.
Umarım işinizi görür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Eline sağlık hocam vallaha bu uygulama da diğerleri gibi (titanium ve migrate) bazı uygulamaları yedekleri yüklemezse vallaha bu sefer rootu kaldırıcam.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Teşekkürler hocam angel~~

Hocam deneyip de paylaştım, benim işimi gördü umarım sizin işinizi de görür
titanium backupda böyle bir sorun yaşadınız mı? bazı uygulamaların yedeğini yükleyememe gibi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
titanium backupda böyle bir sorun yaşadınız mı? bazı uygulamaların yedeğini yükleyememe gibi
Titaniumda hepsi yükleniyor fakat uygulama durduruldu diyerek çalışmıyor. Play storeden tekrar indirmek zorunda kalıyordum

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Titaniumda hepsi yükleniyor fakat uygulama durduruldu diyerek çalışmıyor. Play storeden tekrar indirmek zorunda kalıyordum
+ Titanium backup dan daha hızlı yapıyor işlemleri.

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Bilmediğimden soruyorum;
Google drive / fotoğraflar ve mi cloud varken (ana ekran yedeği bile alıyor) başka uygulamalar ile neden yedek alıyorsunuz arkadaşlar?

Son düzenleme:
Üst Alt