Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sorun şurada, güncelleme gelmeden önce 0 ısınmaydı, güncellemeden sonra oyunun ortasında başlıyor ısınmaya
Forumda belki elli yerde yazmışımdır, imzamda da mevcut, güncelleme pişmanlıktır, güncelleme planlı eskitmedir, güncelleme, son kullanıcıya eziyet çektirerek vaktinden önce telefonunu çöpe atmasına sebebiyettir... Telefonlarınızı güncellemeyin, verilen kıytırık güncellemeler, telefonunuza verdiği zararın onda biri kadar fayda vermez/vermiyor... 8=)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda belki elli yerde yazmışımdır, imzamda da mevcut, güncelleme pişmanlıktır, güncelleme planlı eskitmedir, güncelleme, son kullanıcıya eziyet çektirerek vaktinden önce telefonunu çöpe atmasına sebebiyettir... Telefonlarınızı güncellemeyin, verilen kıytırık güncellemeler, telefonunuza verdiği zararın onda biri kadar fayda vermez/vermiyor... 8=)
Hocam, kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim...sağlıklı, Hasta olmayan normal bir insanın yapmaması gereken şey tam da dediğinizdir

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Nasıl, Kernel Menager ile mi?
"Kernel adiutor" programı ile ama root gerektiriyor, zamanında snapdragon 810 işlemcili HTC m9 vardı onu bu şekilde daha serin çalışmasını sağlamıştım. Yüzde 30 düşürürsen gpu 835teki performansı verecek fakat çok çok daha az ısınacak emin olabilirsin

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Telefona komple sıfırla once. Eğer sorun düzelir se paran cebinde kalsın. Bugune kadar kimseye bu forumda ücretli bir yardım da bulunmadım.

okancarol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
4
Telefona komple sıfırla once. Eğer sorun düzelir se paran cebinde kalsın. Bugune kadar kimseye bu forumda ücretli bir yardım da bulunmadım.

Sevgili hocam, 3 defa sıfırladım ve fabrika ayarlarına döndüm sorun devam etmekte, tahminim yeni güncelleme ile bu sorun çıktı, bir önceki güncellemede sorun yaşamamıştım

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sevgili hocam, 3 defa sıfırladım ve fabrika ayarlarına döndüm sorun devam etmekte, tahminim yeni güncelleme ile bu sorun çıktı, bir önceki güncellemede sorun yaşamamıştım
BL kilidini açın eski güncellemeye dönün o zaman hocam hatta TWRP ile custom bi rom yükleyin siz istemediğiniz sürece güncelleme de yapmaz BL açılana kadar da GFXTool ile her şeyi en düşüğe alıp oynayın.

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Oyunla alakalıdır kardeşim. Ya da telefon değiştir. Daha güçlü bi telefon al hafızayı boş tut

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hocam boşuna uğraşmayın yeni gelen güncellemeden kaynaklı bir problem. Eski sürüme dönüş yapın kafanız rahat olsun :)

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Eğer bu sorunun yazılımdan yani guncellemeden dolayı olduğunu düşünüyorsan telefonuna yeni bir yazılım yüklemelisin bunu yapmak için de

1.olarak bootloader kilidini açman gerekiyor
2.olarak Pocophone için TWRP yüklemen gerekli
3.olarak yeni bir yazılım yüklemelisin tavsiyem mi room, forumda yada googla a mi room Pocophone rom yazarak bulabilirsin.

Bunları yaparsan telefonun 1.si rootlu 2.si daha iyi bir kernel ile 3.su de daha güncel bir sürüm olan yazılım ile çalışacak. Bunları yapmak için Google a yada foruma yazdığım maddeleri yazarsan kolayca video yada yazılı bilgi edinebilirsin çok zor bir işlem değil zaten.

Sorunun hala devam ediyorsa yazılım ile alakalı değil cihaz ile ilgili olabilir. GPU nun çalışma gücünü de birazcık düşünürsen daha az ısınır.

OguzHas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mİ8SE
Konular
6
Ben pubg e-spor oyuncusuyum, pocophone f1 var fakat şu sıralar aşırı ısınma ve fps kaybı yaşıyorum, sorunu çözene 150 lira vereceğim
Telefonunuza güzel bir rom yükleyerek sürüm değişikliği ile o sorunu çözebilirsiniz

Üst Alt