Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Bu sürümden çoğu kişi memnun değil bl kilidini açıp rom yüklüye bilirsiniz forumda konusu var.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bir göz atarsanız tüm sorularınızın cevabı orada.

Öncelikle bootloader kilidinizi açın. Daha sonra TWRP yükleyin ve daha performanslı bir roma geçin. Daha da yüksek performans için ise kernel yükleyebilirsiniz.

150 TL için :

besiktaslikrmz

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam ne yaparsanız yapın cihaz ısınacaktır. Yüksek işlem gücü gerektiren herşey ısı artışına neden olur. Ayrıca şuan yazdayız, havalar da malum sıcak. Yazılımsal olarak yapacağınız değişiklikler işlemci optimizasyonundan ötürü 2-3 dereceden fazla sıcaklık farkı veremez. Telefondan oyun oynamak ve bunu ısınmadan gerçekleştirmenin tek yolu gamepad almaktır. Baseus 2000 mah pille çalışan fan olsun benim bildiğim ve diğerleri işinizi görecektir. Hemde 150 TL'den daha az fiyata. Aradaki farkı da isterseniz Lösev'e bağışlamanız güzel bir tercih olacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bir göz atarsanız tüm sorularınızın cevabı orada.

Öncelikle bootloader kilidinizi açın. Daha sonra TWRP yükleyin ve daha performanslı bir roma geçin. Daha da yüksek performans için ise kernel yükleyebilirsiniz.

150 TL için :
Aynı anda aynı şeyi paylaştık sanırım hocam :)

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Bence gpu frekansını %30 düşürseniz ve o şekilde oynasanız hem gpu throotling yaşamaz hem de telefon ısınmaz ayrıca PubG'yi de çok daha rahat bir şekilde oynamaya devam edersiniz

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam ne yaparsanız yapın cihaz ısınacaktır. Yüksek işlem gücü gerektiren herşey ısı artışına neden olur. Ayrıca şuan yazdayız, havalar da malum sıcak. Yazılımsal olarak yapacağınız değişiklikler işlemci optimizasyonundan ötürü 2-3 dereceden fazla sıcaklık farkı veremez. Telefondan oyun oynamak ve bunu ısınmadan gerçekleştirmenin tek yolu gamepad almaktır. Baseus 2000 mah pille çalışan fan olsun benim bildiğim ve diğerleri işinizi görecektir. Hemde 150 TL'den daha az fiyata. Aradaki farkı da isterseniz Lösev'e bağışlamanız güzel bir tercih olacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı anda aynı şeyi paylaştık sanırım hocam :)
Aynen hocam :)

okancarol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
4
Sorunu çözdüğü anda, tüm herkes kabul ederse, 150 + 150 lira bağış yapacağım

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Google playden gfx tool yükleyip ayar çeker misiniz? Sorun çözülürse ıban paylaşırım.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Sorunu çözdüğü anda, tüm herkes kabul ederse, 150 + 150 lira bağış yapacağım
Burada kimsenin para istediğini zannetmiyorum, cebinde kalsın. Eğer gözden zaten çıkardıysan da git kendine nusrette Bi akşam yemeği çek.

Üst Alt