Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

okancarol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
4
Sevgili abilerim, kardeşlerim. Şunu yap bunu yap diyorsunuz fakat detaylı bir anlatım yapmıyorsunuz.

okancarol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
4
Para teklif etmesen yardımcı olurdum..ama hosuma gitmedi..umarım sorununuzu çözersiniz

Daha önce konu açtım fakat kimse cevap dahi yazmadı, o yüzden para teklifinde bulundum eğer sorunu çözemezsem gidip yeni bir telefon alacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sen verecek 150 lira biz anlatacak detayli kapis ?

Güzel kardeşim, vereyim numaramı istersen sorun çözülsün yeter ki... Çok kişi çözüm önerisinde bulunuyor fakat çözüm sağlamıyor. Her çözüm söyleyene 150 lira gönderecek halim yok, eğer sen iddalıysan sana 150 lira gönderirim fakat açıklama kısmına daha sonradan dolandırılmamak için birşey yazarım çözüm olmazsa ilk iş günü gider savcılığa suç duyurusunda bulunurum!. Sorun değil. 15 yaşında çocuk sanma lütfen beni. Teşekkürler

okancarol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
4
Demek ikiye katlandı mükemmel. LÖSEV'e veya başka hayır kurumlarına bağışlayabilirsin :)

Sorunum çözüldükten sonra, dekontu buraya atacağım. Sorunum çözülmesede destek olma amaçlı kendim 150 lira yatıracağım o ayrı konu

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Sorunum çözüldükten sonra, dekontu buraya atacağım. Sorunum çözülmesede destek olma amaçlı kendim 150 lira yatıracağım o ayrı konu
Hocam forumda biraz araştırırsanız bootloader kilidinin nasıl açılacağını öğrenirsiniz. Size süre verebilir de vermeyebilir de. Bana vermemişti anında açmıştım. Size verirse o sürenin büyüklüğü değişebilir. O süre dolduktan sonra aynı işlemleri tekrar yaparsanız kilit açılacaktır. Ardından Xiaomitoolv2 ile twrp kuracaksınız. Twrpnin nasıl kurulacağını forumda bulabilirsiniz. Gerisi sizde oluyor..

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bence güncellemelerden dolayı oluyor. Mi 8 eu rom kullanıyorum. Pubg de sağ yada sol yaparken saliselik geçikme oluyor. Format data yapıp romu temiz kurmam rağmen.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Bence güncellemelerden dolayı oluyor. Mi 8 eu rom kullanıyorum. Pubg de sağ yada sol yaparken saliselik geçikme oluyor. Format data yapıp romu temiz kurmam rağmen.
Hocam herkeste değişiyor işte bana yarayan ona yaramıyor ona yarayan size yaramıyor. Ben memnunum performansda artış var batarya olarak da iyi durumda. Belki de telefon boş olduğundan arka planda çalışacak uygulamanın olmamasından dolayıdır.

Üst Alt