Sohbet Sohbet köşesi

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
tanrıya daha yakın olmak gibi reklamlar görüyorum sorunlarım var sanırım asnmdfjqnwerjf

O bende de çıkıyor, gerçi ben bir takım dinler hakkında yerli ve yabancı makalelerden araştırmalar yapıyorum, buna inanç çeşitleride dahil. Sizde buna benzer veya bununla alakalı birşeylere girip çıkıyorsanız yada farkında olmadan açılan herhangi bir pop-up ekranı bununla alakalıysa çerezler vasıtası ile çıkıyor hocam. Son etkinliklerinizi history.google.com adresine girerek tüm zamanlar deyip temizlerseniz, Ccleaner ile de şöyle bi çerez temizliği de yaparsanız etkinliğinize göre reklam çıkmayacaktır.

ichrkcs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reh
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Bilg. Prog.
Konular
11
O bende de çıkıyor, gerçi ben bir takım dinler hakkında yerli ve yabancı makalelerden araştırmalar yapıyorum, buna inanç çeşitleride dahil. Sizde buna benzer veya bununla alakalı birşeylere girip çıkıyorsanız yada farkında olmadan açılan herhangi bir pop-up ekranı bununla alakalıysa çerezler vasıtası ile çıkıyor hocam. Son etkinliklerinizi history.google.com adresine girerek tüm zamanlar deyip temizlerseniz, Ccleaner ile de şöyle bi çerez temizliği de yaparsanız etkinliğinize göre reklam çıkmayacaktır.
sorun değil ya rahatsız olmuyorum. sorgulamak iyidir :D

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Hayırlı cumalar hayırlı işler dilerim sosyal mesafeye dikkat edelim maske takalım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Emel Sayın anlatıyor...

O zamanlar tığ gibi delilkanlı, cepte para çok. Oyuncu bir de...Mavi Boncuk filmini çekiyoruz. Bir gün setten çıktık eve gideceğiz. Ben Laleli'de oturuyorum. Kemal benden önce çıktı. Herkes yevmiyesini almış, taksiyle giden gitti,kendi arabasına binen gitti. Ben baktım ki Kemal yürüyerek gidiyor. Üç kilometre gideceği yer. Hergün de yürüyerek gidip geliyor. Merak ettim, nereye gidiyor bu adam böyle diye. Takip ettim.
Uzun süre yürüdü. Bir bankta bir adam yatıyordu. Adamı kaldırdı, bir şeyler konuştular. Sonra çıkarıp cebinden para verdi. Şaşırmıştım. Sonra biraz daha ilerideki bir lokantaya girdi. Bir şey yemeden çıkıtı. Oraya da para verdiğini görmüştüm.
Bıraktım takibi. Banktaki adama yaklaştım. " Az önce size para veren adamı tanıyor musunuz? " diye sordum.
Adam, " Adını bilmem, sormam da. Hergün para verir bana..." diye cevap verdi.
Az ilerideki lokantaya gittim. " Az önce gelip size para veren beyin borcu mu var size." dedim. Beni tanımamışlardı. "Kemal abi mi? Yok abla, bize hergün evsizler uğrar. Yemek yediririz. O da sağolsun onların yemek masrafını öder." dediler.
Ertesi günü sette Kemal'in yanına gittim. Ne olduğunu anlamadı." Sen ne güzel adamsın ya..." dedim sarıldım ağladım.

" Benden önce ölme..." dedim, dinlemedi...

Peygamber efendimiz bir hadislerinde. " Size iyilik yapanlara karşı iyilik yapmak, fenalık yapanlara da fenalık yapmak meziyet değildir. Asıl meziyet size fenalık yapanlara aynı şekilde mukâbelede bulunmayıp iyilik yapabilmektir..." diye buyuruyor.
Bende iyiliklerin makbul, duaların kabul olduğu bu mübarek günde; kuru bir hayırlı olsun mesajı ile kutlamak yerine, o güzel insanın bütün müslümanlara örnek olması gereken hayatından bir anı ile paylaşmak istedim...
Nurlar içinde yatsın...

Son düzenleme:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek