Sohbet Sohbet köşesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz.. Herkese günaydın, hayırlı sabahlar, iyi pazarlar

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Selamün Aleyküm konumuzla alakası yok ama aklıma takıldığı için buraya yazmak istedim gece gece bir anda aklıma geldi vallahi hiç aklımda yokken :)
Bir gün küçükken yaşlar o zamanlar 9-11 arası
babam sana bir şey soracağım oğlum dedi
Ben buyur sor baba dedim
Oda bana dunyanın en küçük hayvani nedir oğlum dedi
Tabi bizde dedik o zamanlar fırsat bu fırsat baba ben bir bisikletimin olmasını çok istiyorum bana bisiklet alırmısın baba sorunun cevabını bilirsem dedim
Babamda sen sorunun cevabını bil sana söz yarın bisiklet alacağım oğlum demişti
Bende madem öyle tamam baba dedim dünyanın en küçük hayvani karınca dedim
Oda doğru bildin oğlum karınca dedi sana hemen yarın bisiklet alacağım dedi
Ben bir mutlu oldum bir mutlu oldum anlatamam baba olmak böyle bir şey işte ben biliyordum ki sorunun cevabını yanlis bile versem babam bana yine alacaktı sadece bir bahaneydi soru işte saygı ve rahmetle anıyorum babamı babanız hayattaysa degerini bilin güzel zaman anilar biriktirin :) 2017 yılının mayıs ayında beraat günü gecesi hakkı rahmetine kavuştu sizden de bir Fatiha istiyorum insAllah Fatiha okuyan eliniz acı dert görmesin
Mekanı cennet olsun inşallah.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Selamün Aleyküm konumuzla alakası yok ama aklıma takıldığı için buraya yazmak istedim gece gece bir anda aklıma geldi vallahi hiç aklımda yokken :)
Bir gün küçükken yaşlar o zamanlar 9-11 arası
babam sana bir şey soracağım oğlum dedi
Ben buyur sor baba dedim
Oda bana dunyanın en küçük hayvani nedir oğlum dedi
Tabi bizde dedik o zamanlar fırsat bu fırsat baba ben bir bisikletimin olmasını çok istiyorum bana bisiklet alırmısın baba sorunun cevabını bilirsem dedim
Babamda sen sorunun cevabını bil sana söz yarın bisiklet alacağım oğlum demişti
Bende madem öyle tamam baba dedim dünyanın en küçük hayvani karınca dedim
Oda doğru bildin oğlum karınca dedi sana hemen yarın bisiklet alacağım dedi
Ben bir mutlu oldum bir mutlu oldum anlatamam baba olmak böyle bir şey işte ben biliyordum ki sorunun cevabını yanlis bile versem babam bana yine alacaktı sadece bir bahaneydi soru işte saygı ve rahmetle anıyorum babamı babanız hayattaysa degerini bilin güzel zaman anilar biriktirin :) 2017 yılının mayıs ayında beraat günü gecesi hakkı rahmetine kavuştu sizden de bir Fatiha istiyorum insAllah Fatiha okuyan eliniz acı dert görmesin
Allah tüm ölmüşlerimize gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun bizler razıydık Rabbim de razı olsun inşallah babaların ve annelerin hakkı ödenmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamın aleyküm hayırlı Pazarlar güzel bir gün olsun hepimize inşallah ailemiz ve sevdiklerimizle beraber güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Üst Alt