Sohbet Sohbet köşesi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Su an fiyattan malesef cogunluk tutun kullaniyor hazirina gore de saglikli.Bende gunde 3 paket iciyordum hocam ayri bir iliskim vardi kendisiyle :) ayrica bende kronik bronsitte var asiri oksurtuyordu. E sigaraya gecince ortadan kalkti. Bazen soruyorlardi cigerelere baktirdin mi diye artik baktirmaya gerek yok orda bosluk vardi ise kovid doldurmustur :) Bende birakmayi dusunmuyorum zevk aliyorum. Heleki hocam bir buhar cikiyor ki goren bir daha donup bakiyor :) Hayirli sahurlar.
Hep beraber zıkkım içelim hocam :D

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
mad_080, yav hepsi iyi hoşta elektroniğin de içine ettiler. Kıytırık teller kaç para oldu. Bulması bir dert. Khantal bile bulunmuyor. Coil desen dünya para. Likitten yana sıkıntı yok. En iyisi sek bence. Nic i yüksek tuttunmu değme sigara böyle zevk vermez. Zıkkımı meyveli değilde pastane işi sanıyordum. Tobacco hariç aromaları sevmiyorum.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
mad_080, yav hepsi iyi hoşta elektroniğin de içine ettiler. Kıytırık teller kaç para oldu. Bulması bir dert. Khantal bile bulunmuyor. Coil desen dünya para. Likitten yana sıkıntı yok. En iyisi sek bence. Nic i yüksek tuttunmu değme sigara böyle zevk vermez. Zıkkımı meyveli değilde pastane işi sanıyordum. Tobacco hariç aromaları sevmiyorum.
Hocam sarilabilir coil kullaniyorum kimyager arkadasimda var kendimiz yapiyoruz likidimizi de. Ne bulursak onu iciyoruz hocam bu aralar malum sikintili bu isler. E sigara genelde meyve aromali bende tutun aromali bulsam birakmayacagim da bulunmuyor.

Üst Alt