Tema Sky V10 (Ottoman)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Teşekkürler hocam MIUI 10 kısayollar düğmeleri (wifi, veri vb) sadece iki renk seçilebiliyor artık. Siyah-Beyaz / Mavi-Beyaz / Kırmızı - mavi gibi. Status Bar simgeleri büyük işlemi not almıştım hocam tekrar bakarım olamazsa. :)
Hocam süpersiniz, şimdi baktım yeniliklerinize. Arka plan renkte 10 numara olmuş. Whatsapp, instagram, gmail gibi uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba? Mix10 da da blue time da da maviydi ya ondan soruyorum. Birde hocam pil simgesini değiştirme düşünür müsünüz? Renkli birşeyler düşünürsünüz belki hani eklediğim resimdeki gibi :) böyle düşüncelerimi söylüyorum ama inşallah kızdırmıyoruzdur sizi hocam, çünkü emek harcarken bile fikir sormanız çok ince bir davranış. İyi ki varsınız :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Hocam rmeginizie saglik arama ekranini gri yerine orayida mavi yapar misiniz rica etsem veya orayi atlamanizin bir sebebi mi var ek olarak watsabiniz muhtesemdi mavi whatsapp ancak mesaj vs secince silmek icin yukarisi yesile donuyordu geri kalan her sey mukemmel olmus sabirsizlikla bekliyorum sadece sarj ekranindaki saati normale dondurme ayari olursa yeterli

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
hocam linki mobilden göremedim rica etsem postun altına atar mısınız

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam süpersiniz, şimdi baktım yeniliklerinize. Arka plan renkte 10 numara olmuş. Whatsapp, instagram, gmail gibi uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba? Mix10 da da blue time da da maviydi ya ondan soruyorum. Birde hocam pil simgesini değiştirme düşünür müsünüz? Renkli birşeyler düşünürsünüz belki hani eklediğim resimdeki gibi :) böyle düşüncelerimi söylüyorum ama inşallah kızdırmıyoruzdur sizi hocam, çünkü emek harcarken bile fikir sormanız çok ince bir davranış. İyi ki varsınız :)
Teşekkürler hocam. WhatsApp birazdan ilk mesaja görüntü atacağım hocam tam 3 günümü aldı inanın :D İnstagram ve Gmail için hiç çalışma yapmadım çünkü kullanmıyorum haha-- Pil simgeleri renkli çok hoş durmuyor inanın. Bu arada size neden kızayım hocam yeni fikirler ve geri bildirimlere her zaman açığım ;)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam rmeginizie saglik arama ekranini gri yerine orayida mavi yapar misiniz rica etsem veya orayi atlamanizin bir sebebi mi var ek olarak watsabiniz muhtesemdi mavi whatsapp ancak mesaj vs secince silmek icin yukarisi yesile donuyordu geri kalan her sey mukemmel olmus sabirsizlikla bekliyorum sadece sarj ekranindaki saati normale dondurme ayari olursa yeterli
WhatsApp işi tamam hocam yeşili bilerek yapıyorum aynı renk olsa gönder butonuna baskı uygulayınca farklı olması için. Arama ekranı konusunda mavi yaptım ama nedeni bilinmez (daha çözemedim) olmadı :) Kilit ekranı tamamen değişti ayrıca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt