Tema Sky V10 (Ottoman)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eymevt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Estağfurullah hocam :$ teşekkürler.
Asıl ben size teşekkür ediyorum alakanız için ve umarım rabbimden bu hoşgörülülüğünüz daim olsun yönetici olmak güzel bir konumdur ama ondan güzeli üstün ahlaklı olmaktır olduğunuz konumun esiri deyilde o konumun hakkını vermek

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Asıl ben size teşekkür ediyorum alakanız için ve umarım rabbimden bu hoşgörülülüğünüz daim olsun yönetici olmak güzel bir konumdur ama ondan güzeli üstün ahlaklı olmaktır olduğunuz konumun esiri deyilde o konumun hakkını vermek
Belli ki bu vasıfları sizde taşıdığınız için beni onurlandırdınız. Yüreğine sağlık hocam, duygularımız karşılıklı teşekkür ederim.

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
WhatsApp işi tamam hocam yeşili bilerek yapıyorum aynı renk olsa gönder butonuna baskı uygulayınca farklı olması için. Arama ekranı konusunda mavi yaptım ama nedeni bilinmez (daha çözemedim) olmadı :) Kilit ekranı tamamen değişti ayrıca.
Hocam gördüm resmi bunu deme sebebim şu mavi hastasıyım her yer mavi olsun istiyorum :) Bir ricam daha var mümkünse renk tonuyla değiştirilebilir gönderdiğimiz mesajlar yeşil ya orayıda Blue Time daki gibi mavi tonunda yapar mısınız ? Birde omesaj seçince yeşile dönme olayını ayar olarak eklemeniz mümkün mü ben mavi olarak kullanayım mümkün değilsede yapcak bir şey yok :) Emeğinize sağlık tekrardan

Sanırım yalnış anlaşılma oldu
Mesaj seçince yeşile dönme derken hani bir mesaja uzunca basıyoruz siliyoruz ya yukarda yer açılıyor oradan bahsediyorum orası yeşile dönüyor mavi olmuyor

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam gördüm resmi bunu deme sebebim şu mavi hastasıyım her yer mavi olsun istiyorum :) Bir ricam daha var mümkünse renk tonuyla değiştirilebilir gönderdiğimiz mesajlar yeşil ya orayıda Blue Time daki gibi mavi tonunda yapar mısınız ? Birde omesaj seçince yeşile dönme olayını ayar olarak eklemeniz mümkün mü ben mavi olarak kullanayım mümkün değilsede yapcak bir şey yok :) Emeğinize sağlık tekrardan

Sanırım yalnış anlaşılma oldu
Mesaj seçince yeşile dönme derken hani bir mesaja uzunca basıyoruz siliyoruz ya yukarda yer açılıyor oradan bahsediyorum orası yeşile dönüyor mavi olmuyor
Anladım hocam inanın o kodu nerede aldığını daha bulamadım maalesef :( Ama mesaj kısmı sanırım böyle dediniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Anladım hocam inanın o kodu nerede aldığını daha bulamadım maalesef :( Ama mesaj kısmı sanırım böyle dediniz.
evet aynen böyle hocam teşekkür ederimm

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Rica ederim hocam birde sağ altta bulunan yeşil baloncuk mavi oldu artık :)
Hocam, benim test ettiğim sürüme göre epeyce değişiklikler olmuş, yarın sabah yine emrinize amadeyim

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Üstat Skorpi bile bu kadar sabırsızlandığına göre hakikaten muazzam bir görsel olacağa benzer...8=)yn~~ Hadi hayırlısı...:D

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Hocam sizide sorduğunuza soracağınıza pişman edecez ama bu pil göstergesi çok klasik buna değişik bir şey deneseniz.angel~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt