İnceleme Sizin favori tarayıcınız hangisi?

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Telefonda;
1-mi browser
2-puffin

Pcde;
1-chrome
2-Firefo:@düşük ramli windows tablette)
3-puffin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
PC ve telofonda choreme Via ve x browser operayı ayda bir açarım kullanmıyorum öyle yüklü uc browser kullanmayalı 5 seneyi geçti

slider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 8 GlobalVer.
Konular
0
Tum sayfalara login bilgilerim kayitli oldugu icin, pc ile bookmark paylasimi ve google+ ile daha onceden kayit olmadigim yerlere kolay giris yapabildigim icin chrome u tercih ediyorum. Gizlilik soz konusu ise vpn ile beraber mozilla firefox kullaniyorum. Bu aralar da duckduckgo browser i deniyorum.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Tum sayfalara login bilgilerim kayitli oldugu icin, pc ile bookmark paylasimi ve google+ ile daha onceden kayit olmadigim yerlere kolay giris yapabildigim icin chrome u tercih ediyorum. Gizlilik soz konusu ise vpn ile beraber mozilla firefox kullaniyorum. Bu aralar da duckduckgo browser i deniyorum.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Duckduckgo'yu Google'ı ayrirsak yandexten bingten daha kaliteli geldi bana da hocam. Yerelleştirme çalışmaları da başlamış. Ama maalesef Google piyasayı elinde tutuyor. Ben android bu kadar revaçtayken başka arama motorlarının yükseleceğini sanmıyorum. Gerçi Google atılımlarını çok iyi yapıyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
şu videoyu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. O yüzden pek geleceği olacağını düşünemiyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt