İnceleme Sizin favori tarayıcınız hangisi?

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Pc'de Chrome kullanıyorum, ayrıca ikinci seçenek olarak Opera ve Mozilla kuruludur... Telefonda öncelikle UC Browser kullandım ve çok çok memnunken ne hikmetse Türkçe dil seçeneği ile bir türlü kurulum yapamadım, Türkçe Apk'sını kurdum bu seferde kendi kendini güncellemedi, "ülen dedim senin tohumuna para mı saydım" dedim ve Opera'yı kurdum ve Uc'den de güzel geldi bana... Gerek fotoğraf yüklemesi, gerekse "messenger"i dayatmaması açısından gönlümün efendisi oldu çıktı...smoking~~ VPN'si de bonusu oldu vallaha...

Chrome'u neden kullanmıyoruma gelirsek de; hem alışılmışa meydan okuyan bir nesil olmamdan dolayı, hem de şarj ve ram canavarı olmasından dolayı kafadan siliyorum kendilerini... Ancak, dediğim gibi Pc de de varsayılan tarayıcımdır bu şahsiyet... :)
Uc browseri bende bir süre kullandım. Akıllı video oynatma özelliği beni cezbeden şeydi zaten. Ve bir kere bile çökme bozulma yaşamadım. Yani Türkçe dil desteği olmaması ve gelen saçma haber bildirimleri dışında çok stabildi. Ama ne olduysa telefonu beta Roma tasidigimda uc browser silindi ve yuklemedim. Unutmuşum hemen.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Uc browseri bende bir süre kullandım. Akıllı video oynatma özelliği beni cezbeden şeydi zaten. Ve bir kere bile çökme bozulma yaşamadım. Yani Türkçe dil desteği olmaması ve gelen saçma haber bildirimleri dışında çok stabildi. Ama ne olduysa telefonu beta Roma tasidigimda uc browser silindi ve yuklemedim. Unutmuşum hemen.
Bildirimleri, seçeneklerden kapatabiliyoruz, ayrıca ben Türkçe olarak ve güncelleme alarak kullanırken, bir şey oldu ama ne olduğunu hatırlamıyorum, uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğumda Türkçe dil desteği gelmedi, netten Türkçe olan Apk'sını bulup indirip kurdum, evet Türkçe oldu ama bu seferde güncellemedi kendini, her tarayıcıyı açtığımda saçma sapan uyarı veriyorud, senin nazını mı çekecem dedim kullanmayı bırakıp Opera'ya geçtim.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bildirimleri, seçeneklerden kapatabiliyoruz, ayrıca ben Türkçe olarak ve güncelleme alarak kullanırken, bir şey oldu ama ne olduğunu hatırlamıyorum, uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğumda Türkçe dil desteği gelmedi, netten Türkçe olan Apk'sını bulup indirip kurdum, evet Türkçe oldu ama bu seferde güncellemedi kendini, her tarayıcıyı açtığımda saçma sapan uyarı veriyorud, senin nazını mı çekecem dedim kullanmayı bırakıp Opera'ya geçtim
geliştiricilerin ufak bir uğraşıyla çözebilecekleri sorun yüzünden Türkiye pazarını kaybediyorlar. Ve Opera hız olarak tüm tarayıcılardan daha hızlı zaten. En iyisini yapıyorsunuz hocam. sun~~

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Telefonda edge bilgisayar Chrome
Hocam Microsoft yasalara aykırı bir şekilde Office uygulaması ve edge tarayıcılarından bilgi topluyor. Ve edge masaüstü sürümünde de Chrome altyapısına geçti. Zaten önceden Windows 10 da yaptığı edge dayatması yüzünden pek sevilmiyordu. Rekabeti öldürücek hamleler yapıyor sürekli. Tekele karşıyız para kazandırmayın Microsofta. Operayı veya Mozillayi kullanırsanız memnun kalicaginza inanıyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Roadronners

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
2
Hocam Microsoft yasalara aykırı bir şekilde Office uygulaması ve edge tarayıcılarından bilgi topluyor. Ve edge masaüstü sürümünde de Chrome altyapısına geçti. Zaten önceden Windows 10 da yaptığı edge dayatması yüzünden pek sevilmiyordu. Rekabeti öldürücek hamleler yapıyor sürekli. Tekele karşıyız para kazandırmayın Microsofta. Operayı veya Mozillayi kullanırsanız memnun kalicaginza inanıyorum

Teşekkürler Çok güzel diyorsunuz entegre reklam engelleme özelliği olan tarayıcı bulamadığımdan tercih ettim. Önerdiğiniz iki tarayıcı da deniyecegim

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Her ikisinde de reklam engelleyici mevcut hocam , rica ederim.
Teşekkürler Çok güzel diyorsunuz entegre reklam engelleme özelliği olan tarayıcı bulamadığımdan tercih ettim. Önerdiğiniz iki tarayıcı da deniyecegim

Üst Alt