Soru Servis Süresi

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Geçen hafta Salı günü saat 10:19'da Xiaomi Mi4 cihazımı Delta Servis'e mikrofon arızası nedeniyle teslim ettim.Bugün girip Delta Servis'in sitesinden baktığımda "Onarıma devam ediliyor." şeklinde bir ibare gördüm.Bu ibare günlerdir orada duruyor.Ayrıca destek talebinde bulunduğumda da hiçbir şekilde geri dönüş olmadı.Sizce bu kadar uzaması normal mi ?

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
ben geçen ay 25'in de verdim hala onarıma devam ediyor yazıyor.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Hocam sizinki normal süreyi de geçmiş.Hiç aramadınız mı ?

aradım hocam onarımın devam ettiğini 1 - 2 hafta daha sürebilceğini söylediler şimdi tekrar arıyorum

düzenleme:
servis ile görüştüm cihazın elektirk akımında bi sorun varmış mekanik olarak sorunu gidermişler ama testlerde sıkıntı çıkarmış tekrar onarıma almışlara söylenilene göre.

Son düzenleme:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
aradım hocam onarımın devam ettiğini 1 - 2 hafta daha sürebilceğini söylediler şimdi tekrar arıyorum

düzenleme:
servis ile görüştüm cihazın elektirk akımında bi sorun varmış mekanik olarak sorunu gidermişler ama testlerde sıkıntı çıkarmış tekrar onarıma almışlara söylenilene göre.
Ben de arayacağım hocam.Çünkü destek taleplerime yanıt vermiyorlar.Sizin cihazın sorunu neydi ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

düzenleme:
Hocam yasal tamir süresi 20 iş günü değil mi?

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
20 iş gününü doldurduktan sonra 0 cihaz veya para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.
Sikayetvar.com'daki şikayetleri okudum.Birçok insan bu durumdan muzdarip.Kiminin telefonu 47 gündür oradaymış ama servis hala bekletiyormuş.Vermiyorlarmış bir türlü telefonu.Bir şekilde hakem heyetine başvurup da faturadaki fiyatı tahsil eden de olmuş.Sitelerinde yazan ortalama onarım süresi "3 Gün".Gerçekten "3 Gün", şaka değil.Ama görünen köy kılavuz istemez derler.Hiç de "3 Gün" falan değil.Bugün benim 10.günüm ama diğer dostumuzun 26.günü bugün.Servis bayağı kötü sanırsam.Yanlış yere çattık.Bir daha Delta garantili cihaz alacağımı sanmıyorum.Buradan da alabilirdim fakat hem 999 TL olduğu için hem de stokta olmadığı için alamadım.Keşke başka cihazdan yana tercihimi yapsaymışım diyorum şimdi.Miui sevdasına aldık ama benim kullandığımdan çok serviste kaldı cihaz. :)

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Ben de arayacağım hocam.Çünkü destek taleplerime yanıt vermiyorlar.Sizin cihazın sorunu neydi ?
cihaz kapandı tekrar açılmadı hocam şarj da almıyodu.

Hocam yasal tamir süresi 20 iş günü değil mi?
evet garanti belgesinde 20 gün yazıyor.

20 iş gününü doldurduktan sonra 0 cihaz veya para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.
evet ama bu sürenin içince bayram tatili de var tatil süresini saymıcaklardır büyük ihtimalle ayın 25'in de tekrar arayıp talebimi dile getiricem.

Üst Alt