Haber Şarj Animasyon Değşiyor

Xiaomi bu hafta yeni şarj animasyonu tanıttı betada şuan deneme aşamasında Global beta 9.4.11 sürümünde tanıtıldı. Herkese hayırlı olsun

Haber Linki

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Sanırım sizin psikolojik sorunlarınız var, ben kimseye sataşmıyorum ve profilinize göre adınızın büyük oğlum gibi Erdem olmasından dolayı, susuyorum,,, lütfen sizde susun

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Üslubunu koru. Yaşınızı bilmem ama çocuktan çocuk konuşuyorsunuz, sataşmayın lütfen. Cidden lütfen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elbette ki kişisel fikrinizi ifade edebilirsiniz ancak bu fikriniz başka insanları rencide edici olursa, başka kişiler de kendi fikirlerini ifade ederek sizi rencide edeceklerdir.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya siz moderatörler birbirinizi tutun tamam da... Ne bu böyle ya, taksici ile kavga etmişim de tüm taksiciler toplanmış gibi. Bir sakin olun yahu. Haber değeri yok dedim bu mu rencide etti... Bırakın Allah aşkına ya...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üslubunu koru. Yaşınızı bilmem ama çocuktan çocuk konuşuyorsunuz, sataşmayın lütfen. Cidden lütfen.
Esas siz uslubunuzu koruyun ve size siz diye hitap eden bir kişiye, sen diye hitap etmeyin

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Esas siz uslubunuzu koruyun ve size siz diye hitap eden bir kişiye, sen diye hitap etmeyin

Ne dediysem siz dedim, bir kez sen çıkmış elimden, siz dediğimi siz de biliyorsunuz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ne dediysem siz dedim, bir kez sen çıkmış elimden, siz dediğimi siz de biliyorsunuz.
Bunun moderatör dayanışması ile ilgisi yok. Kiminle yazıştığınıza da hiç bakmadım çünkü önemi yok. Yeni üye olmuş birine de yazmış olsanız, bir admine de yazmış olsanız aynı şey. Ben sadece yazdığınız mesajlara göre size cevap yazıyorum. Şimdi artık lütfen kendi deyiminizle sizi hiç ilgilendirmeyen bir konuyu daha fazla meşgul etmeyiniz. Git gide saygı sınırlarını daha fazla aşıyorsunuz.

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Bunun moderatör dayanışması ile ilgisi yok. Kiminle yazıştığınıza da hiç bakmadım çünkü önemi yok. Yeni üye olmuş birine de yazmış olsanız, bir admine de yazmış olsanız aynı şey. Ben sadece yazdığınız mesajlara göre size cevap yazıyorum. Şimdi artık lütfen kendi deyiminizle sizi hiç ilgilendirmeyen bir konuyu daha fazla meşgul etmeyiniz. Git gide saygı sınırlarını daha fazla aşıyorsunuz.

Saygı öğretiminiz için teşekkür ederim, sizden bunu almaya ihtiyacım vardı. Saygı sınırlarını, fikirlerime ve kişiliğime yapılan, -durup dururken- "kim olduğunuzdan bize ne", "psikolojiniz bozuk" gibi yapılan saygısızlıklar karşısında verdiğim tepkiler üzerinden değerlendirmenizi tavsiye ederim. Adil olmanızı diler, kolaylıklar dilerim.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Konu başlığının haber değeri taşıyıp taşımaması beni pek alakadar etmiyor. Fakat tartışmayı büyük bir ilgiyle takip ettiğimi söyleyebilirim.
Yalnız küçük bir problem var. Sayın Erdemp 'in meramını anlatmak için kullandığı lisanı anlamak ta güçlük çektiğim için hadiseye vakıf olamıyorum. Kendisinden daha anlaşılır cümleler kurmasını rica ediyorum...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Saygı öğretiminiz için teşekkür ederim, sizden bunu almaya ihtiyacım vardı. Saygı sınırlarını, fikirlerime ve kişiliğime yapılan, -durup dururken- "kim olduğunuzdan bize ne", "psikolojiniz bozuk" gibi yapılan saygısızlıklar karşısında verdiğim tepkiler üzerinden değerlendirmenizi tavsiye ederim. Adil olmanızı diler, kolaylıklar dilerim.
Yazdığım ilk tepki mesajını okursanız niçin tepki aldığınızı görürsünüz. Lütfen artık uzatmayınız. Konu yeterince kirlendi. Konuyu açan arkadaşın yerine koyun kendinizi.

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Evet "Benim için haber değeri yok" burada sohbet ederken bunu demek hata ya da yanlış olmamalı. Bunu dedim diye de ne kadar kıdemli üye varsa bana yüklenmemeliydi. Alın forumunuz sizin olsun, kendiniz çalın, kendiniz oynayın. Lütfen daha yazmayın ki ben de yazmayayım. Lütfen.

Melihs80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Mi6
Konular
18
Sizin romda olmaması, bu özelliğin olmaması anlamına mı geliyor? Kaldı ki birçok arkadaş Mart sonunda geldiğini yazmış ve sizin rom çok daha eski. Sizde olmamasına niçin bu kadar şaşırdınız anlamadım.
yorum yapmadan önce yazının başını okuyun. Bende yok nasıl sende olur diye bir mevzu dönmüyor ortada anlamadiginiz nokta bu. Yazan arkadaşın rom ile ilgili bir açıklaması yok eu romda daha önceden zaten vardı diyor. Bizde de eu olunca elemanda şu romda zaten vardı falan demeyince direk eu rom da var dediği için. Bizde de eu yüklü ve yok. Eu nun şu romunda vardı deseydi saten sasirmazdik önce iyi okuyun sonra yorum yazarsanız.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sanırım bugün Taksicilerle kavga edemedi ve kendisini boşlukta hissediyor..kavga için burasını seçmiş olması kendi adına büyük bir talihsizlik

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Üst Alt