Rom [ROM][11.0][UNOFFICIAL] Evolution X 5.4 [AOSP]

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Recovery olarak ne kullanıyorsunuz hocam
Global twrp son sürüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Recovery olarak alttaki linkte yer alan Orangefox zipi flashlayıp daha sonra temiz kurulum ile romu kurun düzelecektir.

Hocam Recovery olarak alttaki linkte yer alan Orangefox zipi flashlayıp daha sonra temiz kurulum ile romu kurun düzelecektir.

Pixel Roma geçtim ama beğenmedim müsait bir zamanda denerim teşekkür ederim

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
Karanlık ortamda, aydınlatma otomatik modda iken 0% a otomatik çekiyor mu? Yoksa 20% civarında mı kalıyor?

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Hocam otomatik parlaklık optimize edilmiş durumda. Sizin sorunuzun yanıtına dikkat etmedim.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
crdroid ten geçeceğim f2fs desteği var mı acaba

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
peki arkadaşlar madem sorularıma cevap veren var benim için önemli olan bi husus daha var romları kurarken alınana şu malum hata (update process ended whit error 1 ve 7 hataları ) bunların kesin çözümünü bilen varmı ben forumlara baktığımda orange fox yada pitchblack programlarının çözüm olduğu söylenmiş ama bunlar çözüm olmuyo aynı hata alınıyo birde romun içindeki malum bi dosyayı nottpad ile açıp bazı satırları silip kaydetmek sorunu çözer deniliyo onuda kaç kere denememe rağmen çözüm olmadı aranızda varmı bu hatanın kesin çözümünü bilen?
Dediğiniz hataları almadım. Ama temel mantık şudur:
Rom yüklerken hata alınıyorsa 2 neden olabilir
1-Rom Zip dosyası hatalı.
2- Flashlarken kullandığınız recovery uygun değil.
Eğer cevap 1 ise dosya indirirken bazen indirme hataları olabiliyor, telefondan indirip flasha attıysanız kopyalama vs hatalar olabilir yeniden indirip denemelisiniz.
Eğer zip te sorun yoksa muhakkak recoverynizde sorun var. Uygun sürüm recovery bulacaksınız.

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
emosis arkadaşım bakın mesela (lineage-18.1-20210221-UNOFFICIAL-GMS-davinci) bu rom lineage romunun son versiyonu ben telefonuma lineage romunu hiç flash layamadım önceki sürümümüde kuramamıştım kullandığım twrp nin en son sürümüdür gerçekten twrp nin sürümü fark ediyorsa bu romu hangi twrp yle kurabilirim bu arada bunu orangefox ilede pitch black ilede denemiştim olmamıştı şuan EvolutionX_5.4 kurulu 4 5 gündür kullanıyorum memnunum silmekte istemiyorum ama çözüm olacağını bilsem romu sizin tavsiye edeceğiniz sürümlede kurup deneyebilirim

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
emosis arkadaşım bakın mesela (lineage-18.1-20210221-UNOFFICIAL-GMS-davinci) bu rom lineage romunun son versiyonu ben telefonuma lineage romunu hiç flash layamadım önceki sürümümüde kuramamıştım kullandığım twrp nin en son sürümüdür gerçekten twrp nin sürümü fark ediyorsa bu romu hangi twrp yle kurabilirim bu arada bunu orangefox ilede pitch black ilede denemiştim olmamıştı şuan EvolutionX_5.4 kurulu 4 5 gündür kullanıyorum memnunum silmekte istemiyorum ama çözüm olacağını bilsem romu sizin tavsiye edeceğiniz sürümlede kurup deneyebilirim
Hocam bizim telefonun kod adı "sirius" tur. Sizin göstermiş olduğunuz Lineage 18.1 sonunda davinci yazyıyor yani mi 9T'nin kod adı. Ben resmi sitesinde de baktım en son 18.0 sürümü gelmiş. Aşağıda ekran görüntüsünde demek istediğimi anlattım. Umarım açıklayıcı olmuştur. Bu romun en büyük artısı Google appslerin içinde geliyor olması. Android 11 için harici kurular zip Gappslar senkronize anlamında hazır değil.

Ekli dosyalar

• Ad221sız.png
    Ad221sız.png
    279,7 KB · Görüntüleme: 16
Üst Alt