Rom [ROM][11.0][UNOFFICIAL] Evolution X 5.4 [AOSP]

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
Teşekkürler güzel görünüyor deneyeceğim, xda sitesinde bug olarak fp belirtilmiş sanırım parmak izi demek istiyor. Parmak izinde sorun varmı?

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Teşekkürler güzel görünüyor deneyeceğim, xda sitesinde bug olarak fp belirtilmiş sanırım parmak izi demek istiyor. Parmak izinde sorun varmı?
Yok hocam. Sadece ilk kurulumda parola oluştur diyor orda bir kaç kez ekran geliyor. Ben parola oluşturmadan ilk kurulumu yaptım daha sonra güvenlikten girip parola ve parmak izi koydum gayet stabil çalışıyor

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Merhaba dostlar ekran süresi muhteşem. Üstelik%85 Ken çekmiştim 6 saat beklemiyordum. %100 de 7 saat alır bu rom. İyi forumlar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
ekran saati söylemini pek anlamadım ama şarjı fulken 7 saat dediğiniz yani bu romu kullanırken telefonun şarjı çok uzun ömürlümü olacak ?

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
arkadaşlar bir çok romu kurup denemiş biris olarak diyorumki ben bu romu çok sevdim android 11 e geçmeside cabası herkese tavsiye ediyorum mutlaka deneyin

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
mega dan download yapamadım ücret istiyor

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
ekran saati söylemini pek anlamadım ama şarjı fulken 7 saat dediğiniz yani bu romu kullanırken telefonun şarjı çok uzun ömürlümü olacak ?
Evet hocam. Telefonu 7 saat kesintisiz kullanabilme anlamına geliyor
mega dan download yapamadım ücret istiyor
Hocam farklı tarayıcıdan indirmeyi deneyin. Eğer mega hesabınız açıksa kapatın öyle deneyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar bir çok romu kurup denemiş biris olarak diyorumki ben bu romu çok sevdim android 11 e geçmeside cabası herkese tavsiye ediyorum mutlaka deneyin
Kesinlikle hocam size fazlasıyla katılıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ekran süresi demek cihazı hiç kilitlemeden kulanacağınız süreyi gösterir. Stabil yani stock MIUI 12 yazılımında 5-5.5 saat alan birisiydim. Bu romla 7 saate kadar çıktı. Buda bu Evolution romunun gayet başarılı bir yazılım olduğunu gösteriyor.

veliyavas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Mi8se
Konular
6
Ön kamera kafamı basık dikdörtgen olarak gösteriyor XD ayriyeten ön kamera video çekmiyor

Son düzenleme:

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Ön kamera kafamı basık dikdörtgen olarak gösteriyor XD ayriyeten ön kamera video çekmiyor
Hocam gcam 8.1 sürümünü apk olarak yükleyin video çekiyor. Resim çekme olarak sorun yaşamadım aksine portre selfie çok iyi

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
peki arkadaşlar madem sorularıma cevap veren var benim için önemli olan bi husus daha var romları kurarken alınana şu malum hata (update process ended whit error 1 ve 7 hataları ) bunların kesin çözümünü bilen varmı ben forumlara baktığımda orange fox yada pitchblack programlarının çözüm olduğu söylenmiş ama bunlar çözüm olmuyo aynı hata alınıyo birde romun içindeki malum bi dosyayı nottpad ile açıp bazı satırları silip kaydetmek sorunu çözer deniliyo onuda kaç kere denememe rağmen çözüm olmadı aranızda varmı bu hatanın kesin çözümünü bilen?

Üst Alt