Rom [ROM][11.0][UNOFFICIAL] Evolution X 5.4 [AOSP]

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
ben önce önbelleği temizliyorum arkasından format data yapıyorum ondan sonra recovery yi restart edip arkasından kabloyu bağlıyorum dosyalar geldikten sonra romu flash la arkasında modemi flash la sonra belki önbelleği temizliyorum yada temizlemiyorum restart yapıp romları hep böyle açıyorum
ama ne yalan söyleyim wipe leri hiç yapmıyorum

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
ben önce önbelleği temizliyorum arkasından format data yapıyorum ondan sonra recovery yi restart edip arkasından kabloyu bağlıyorum dosyalar geldikten sonra romu flash la arkasında modemi flash la sonra belki önbelleği temizliyorum yada temizlemiyorum restart yapıp romları hep böyle açıyorum
ama ne yalan söyleyim wipe leri hiç yapmıyorum
Telefonda sadece 128 gb hafıza gibi düşünsek de bu arkaplanda kısım kısım ayrılıyor aslında.
Bu recovery flashladığımızda o kısımların birine yazıyoruz mesela kerneli bir diğerine gibi.. en doğru sonuç için bu şekilde tüm kısımları sofırlamak en doğrusu.

Önceki romunla da alakalı bir durum olabilir. Senin yaşadığın duruma denk gelen yok demek ki.
İstersen önce bi pixel exp kur sonra aynı işlemlerle evo dene. İnşallah çözüme kavuşursun. Kavuşmaman için hiç bir neden yok gibi.

Bir küçük ihtimal hariç uygun recovery yi flashlayabilip flashlayamadığına emin misin acaba ?

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
şuan global romu yükledim kullanıyorum ama eğer sıkılırsam evo yu sizin dediğiniz gibi yüklerim önce pixel sonra evo yaparım yaparkende wipe leri mutlaka yapıp öyle denerim ama şuan global sürümü kullanıyorum valla bu telefonda rom değiştirebilmek iyimi kötümü anlamadım yaa sonu yok gibi çok rom değiştiriyoruz ondan ona geçiyoruz hiç birinden tatmin olmuyoruz en azından belki bi çoğumuz öyledir ama şunda karar kıldım bu pixel olsun evo olsun corvus falan içindeki menü bana uygun değil mesela ben telefonu kaldırdığımda kilit ekranı açılmalı düğmeye basmadan yukardaki görev çubuğuna yanyana ekran görüntüsü alma ve ekran kilitleme tuşlarını atayabilmeliyim yani bana uygun olan menü miui romlarda var bu pixel evo v.s kullanamıyorum

Sedatuygurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
0
Yüz Tanıma Çalışıyor mu? Deneyen Memnun Kalan Varmı?

Neptunmavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Redmi 9T
Konular
0
Arkadaslar 4.5G görüntülü gorusme, konusurken ses kaydı ve Volte varmı bu rom'da?

Üst Alt