Rom RevOS Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.1.31_v11

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Cihaza kurulum yaptım şuan ilk görünen degişim açılış animasyonu degişmiş

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Berkaras21 başka bir başlıkta, diğer markalarında play store sertifikaları yüklü geliyor yazmıştın galiba. Samsung e-mail yükleyecektim store'da bulamadım. Apk yüklemeyi deneyeceğim. Bu sertifika konusunu biraz daha açar mısın? Ben sırf xiaomi'nin dosya yöneticisi ve galerisi yüzünden cihaz bile değiştirdim zamanında :)
Hocam şöyle diyeyim sertifika durumu bazı romlarda bizim kanal d show gibi kanalların sitelerinden videolar açılmıyordu. Bunun nedeni de sertifika olarak görünüyordu aynı rom başka sürümde l1 sertifikalı olunca videolar açılıyordu.
APK konusuna gelirsek belli apkler alt yapı ister ve custom romların bazılarınds baska ürünlerin orjinal uygulamalarının APK kurulumuna izin verir yanlıs değilsem Evo 3.X de kurabiliyordum. Samsung vs uygulamalarını

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Hocam şöyle diyeyim sertifika durumu bazı romlarda bizim kanal d show gibi kanalların sitelerinden videolar açılmıyordu. Bunun nedeni de sertifika olarak görünüyordu aynı rom başka sürümde l1 sertifikalı olunca videolar açılıyordu.
APK konusuna gelirsek belli apkler alt yapı ister ve custom romların bazılarınds baska ürünlerin orjinal uygulamalarının APK kurulumuna izin verir yanlıs değilsem Evo 3.X de kurabiliyordum. Samsung vs uygulamalarını

hocam konu dışı olacak ama benim sorum ben yeni cihaz alacağım malum yollardan ve mi9 ile mi9t pro arasında kaldım sizce hangisi? ysni memnun musunuz mi 9t pro dan? benim için ses-kamera-hız-ekran ve batarya performansı önemli. şimdiden teşekkürler :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam konu dışı olacak ama benim sorum ben yeni cihaz alacağım malum yollardan ve mi9 ile mi9t pro arasında kaldım sizce hangisi? ysni memnun musunuz mi 9t pro dan? benim için ses-kamera-hız-ekran ve batarya performansı önemli. şimdiden teşekkürler :)

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Hocam şöyle diyeyim yani kamera konusunda mi9 ile mi9t pro arasında büyük farklar yok ikisi de üzmez , hız da aynı olacaktır batarya mi9t pro daha iyi 1-2 saat kadar .

Diğer konular size kalmış tasarım hangisini begendiginize kalmıs ben 1.5 aydır kullanıyorum mi9t pro memnunum kamera için gcam kullan arkaya ön kamera da idare edersin .(iPhone gibi değil ön kamerası makyajlı ve onun gibi orjinal göstermiyor)

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Galeri sorunu devam ediyor muhtemelen rom eski bir versionla hazırlanmış durum çubugunda spotify vb uygulamlarda renkli bildirim olayı yok izinler eu ve miroomda degişmişti yeni uygulama izinleride hala eski

Dopa

JS Developer
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi9t Pro
Meslek
Proje Mühendisi
Konular
12
Şuan bu romdayım. Kilit ekranında iken gelen aramalar tam ekran olarak gözükmüyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Şuan bu romdayım. Kilit ekranında iken gelen aramalar tam ekran olarak gözükmüyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bende kurdum. Bi takım sizin yaşadığınız gibi sorun yaşadım. Parmak izi delay oluyor.
9.11.23 kurdum sorunsuz. Galeri problemini de mediaprovider dosyasını değiştirip hallettim dün saat 10 dan beri kullanıyorum güzel tavsiye edebilirim.

velakin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
mi 9t pro
Konular
2
güncelleme gelsin artık revos

Üst Alt