Rom RevOS Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.1.31_v11

toksoz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
REDMİ NOTE 12 P
Meslek
Esnaf
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Buda yeni kernelim hız batarya vs çok iyi İmmensity bu işi çözmüş sanırım
Hocam brn bu tomu kurdum orangefox du twrp 3.1.0 a geçti otomotik ayrıca kerneli flashladığımda hata veriyor

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Arkadaşlar bende global rom yüklü henüz bootloader kilidi açılmadı aranizda pubg mobilede hassasiyet problemi yaşayan varmı akıcı aşırıda oynuyorum fakat cihaz bazı zaman dokunmatiği algılamıyor ve karakter ağır dönüyor bunun sebebi ne olabilir miu 10.3.3 versiyonda akıcı aşırıda oynamama rağmende ısınma yapıyor oyundaki hassasiyet ayarlarımda yüksekte. Kare hızını yüksek yada aşırı yüksek yaptığımda ise oynatmıyor kasıyor. Pubg için game turbodan ek ayarlardan dokunma hassasiyet ayarlarını da fulledim. Rom ilemi alakalı yardım
bunun birçok nedeni olabilir ben 2 hafta global 2 hafta Avrupa sonra 4 çeşit custom rom denedim bu sorunu yaşamadım arka planda çalışan uygulamaları kisitla (otomatik başlatma) senkronizasyonlari falan kapa gereksizler devre dışı bırakın hocam onun haricinde oyun kaynak paketibi sıfırlayın buda olmazsa play hizmetlerin güncellemesi çarkı bir bakın tarayıcınızda play hizmetler yazın olay store linki çıkar direk play store içinden goremezsiniz

Üst Alt