Rom Revolution OS - MiUI

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
açın hocam biraz ? şimdi kurucam çünkü romu
Ben 9se de kullandım ve bir çok farklı model kullanan kullanıcılara da tavsiye ettim geri dönüşleri olumlu oldu her zaman 9se de global den geçmekte fayda var brick yapabiliyor çünkü

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Ben 9se de kullandıö ve bir çok kişiye de tavsiye ettim geri dönüşleri olumlu oldu her zaman bir de siz deneyin hocam yorumlarınızı bekliyoruz

Muradovs ve Eren KS telefonun brick olacağını bilmenize rağmen nasıl böyle bir şey yaparsınız insanlara .daha sonra okuyup da yanılacak daha çok insan olucak. burası oyun parkı değil ve forum insanlara yardım etmek için dalga geçebilmeniz için değil. üslubunuz da davranışlarınız da tamamiyle kötü. CraweL Nescafe656 Skorpi Ottoman HiddeNKinG

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Muradovs ve Eren KS telefonun brick olacağını bilmenize rağmen nasıl böyle bir şey yaparsınız insanlara .daha sonra okuyup da yanılacak daha çok insan olucak. burası oyun parkı değil ve forum insanlara yardım etmek için dalga geçebilmeniz için değil. üslubunuz da davranışlarınız da tamamiyle kötü. CraweL Nescafe656 Skorpi Ottoman HiddeNKinG

Bahsettiğiniz brick olma olayı sadece 9 SE için geçerli downgrade yaptığınızda, zamanında kullanmış olduğum en iyi romlardandır. Sizin telefonunuz 9T Pro.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Hocam telefonunuz 9se değil o yüzden brick olmaz merak etmeyin 9se olsaydı eğer yine öneririm çözümü basit mi flash ile global rom kurup sonra twrp ile revos kurmak ama 9se kullanmıyorsunuzdiye detaya girmedim ek olarak belirtmem gereken bir durum daha var telefonum brick oldu tamam ama tamir den gelir gelmez ilk işim tekrar revos 9.9.21 kurmak oldu

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Hocam telefonunuz 9se değil o yüzden brick olmaz merak etmeyin 9se olsaydı eğer yine öneririm çözümü basit mi flash ile global rom kurup sonra twrp ile revos kurmak ama 9se kullanıyorsunuz diye detaya girmedim ek olarak belirtmem gereken bir durum daha var telefonum brick oldu tamam ama tamir den gelir gelmez ilk işim tekrar revos 9.9.21 kurmak oldu

zaten 9se kullananlar için problem olmayacağını belirtmişsiniz. problem olacağına rağmen. benim tepkim bunadır. araştırdım gördüm siz ikiniz de geçmişte brick olmuş telefonlarınız. kim eski sürümü yükleyecek sanki diye düşünmeyin. bakın 9t pro kullanıyorum eski sürüme ihtiyacım oldu belli sebeplerden. sizin davranışlarınız da 9se kullanacak insanları yanlışa sürükleyecek tarzda. az önce bir arkadaş muradovs a uyarı yapmıştı. yazmak zorunda değilsiniz istemiyorsanız bilmiyorsanız hiç yazmayın diye. keşke yazmasanız insanlar bilgilenmek için geliyor foruma çünkü.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
zaten 9se kullananlar için problem olmayacağını belirtmişsiniz. problem olacağına rağmen. benim tepkim bunadır. araştırdım gördüm siz ikiniz de geçmişte brick olmuş telefonlarınız. kim eski sürümü yükleyecek sanki diye düşünmeyin. bakın 9t pro kullanıyorum eski sürüme ihtiyacım oldu belli sebeplerden. sizin davranışlarınız da 9se kullanacak insanları yanlışa sürükleyecek tarzda. az önce bir arkadaş muradovs a uyarı yapmıştı. yazmak zorunda değilsiniz istemiyorsanız bilmiyorsanız hiç yazmayın diye. keşke yazmasanız insanlar bilgilenmek için geliyor foruma çünkü.
Ben size gelip burada bir yorum beyan etmedim, Mevlüt hocam'ın yorumuna alıntı yaptım. 9 SE'ye öneri yorumuda yapmadım lütfen, üslubunuza dikkat edin.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
biraz eksik yazdığımı kabul ediyorum ben genel konuştum özellikle 9se de iyi diye belirtmedim

Üst Alt