Rom Revolution OS - MiUI

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
hatanızı dile getirdikten sonra düzeltmek.. hiç dile getirmesek ne olucaktı ben söyliyeyim tamamiyle hüsran. insanlara bilgi vermek istemiyorsanız lütfen yazmayın.
Sayın yöneticiler ilgilensin lütfen. iyi forumlar

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
hatanızı dile getirdikten sonra düzeltmek.. hiç dile getirmesek ne olucaktı ben söyliyeyim tamamiyle hüsran. insanlara bilgi vermek istemiyorsanız lütfen yazmayın.
Sayın yöneticiler ilgilensin lütfen. iyi forumlar
Hocam sizin amacınız ne onu anlayamadım tamam diyoruz eksik yazdık hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz yöneticilere gösteriş olsun diye mi yazıyorsunuz veya bir çıkar sağlamak mı istiyorsunuz belirtin de bilelim

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Hocam sizin amacınız ne onu anlayamadım tamam diyoruz eksik yazdık hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz yöneticilere gösteriş olsun diye mi yazıyorsunuz veya bir çıkar sağlamak mı istiyorsunuz belirtin de bilelim

estafurullah. sadece ben nasıl forumu bilgi amacıyla kullanıyorsam her yoruma dikkat edip öyle adım atıyorsam diğer insanların da benim gibi olabileceğini tahmin ediyorum. forumla alakalı güzel bir duyum aldım ki gelip buradaki yapılan yorumlara deneyimli kişiler diyerekten güvenerek adım atıyorum. buraya gelecek olan insanlar da böyle diye düşünüyorum. sizin yaptığınız şey herhangi bir uygulamanın silinmesi fotoğrafın gitmesi falan değil tamamen brick olması ve cihazın içi açılarak müdahaleyle çözünen bir şey. insanların telefonsuz kalması demek .insanların zamanının çalınmasına bile başlı başına bir şey. keşke siz de bu kadar ince düşünseniz. keşke tüm insanlık ince düşünse diğer insanları da düşünse.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
estafurullah. sadece ben nasıl forumu bilgi amacıyla kullanıyorsam her yoruma dikkat edip öyle adım atıyorsam diğer insanların da benim gibi olabileceğini tahmin ediyorum. forumla alakalı güzel bir duyum aldım ki gelip buradaki yapılan yorumlara deneyimli kişiler diyerekten güvenerek adım atıyorum. buraya gelecek olan insanlar da böyle diye düşünüyorum. sizin yaptığınız şey herhangi bir uygulamanın silinmesi fotoğrafın gitmesi falan değil tamamen brick olması ve cihazın içi açılarak müdahaleyle çözünen bir şey. insanların telefonsuz kalması demek .insanların zamanının çalınmasına bile başlı başına bir şey. keşke siz de bu kadar ince düşünseniz. keşke tüm insanlık ince düşünse diğer insanları da düşünse.
Tamam hocam ben de diyorum ki sizin cihaz 9se değil ben yaptığım yorumu direk size yaptım yani bir 9se kullanıcısı değilsiniz ve bu durum sizi etkilemeyecek demek ve ben de takılırım bu durumlara yetersiz. veya gereksiz bir bilgiyi doğru gibi göstermek hiç. hoş değil fakat tekrar ediyorum bu durumun sizin kullandığınız cihazı etkileyeceğini sanmıyorum
ek olarak her türlü yapılan işlem her konuda da bahsedildiği gibi "Cihazınıza gelecek herhangi bir durumdan Miui forum sorumlu değildir" diye belirtilir bilmem anlatabildim mi?

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Tamam hocam ben de diyorum ki sizin cihaz 9se değil ben yaptığım yorumu direk size yaptım yani bir 9se kullanıcısı değilsiniz ve bu durum sizi etkilemeyecek demek ve ben de takılırım bu durumlara yetersiz. veya gereksiz bir bilgiyi doğru gibi göstermek hiç. hoş değil fakat tekrar ediyorum bu durumun sizin kullandığınız cihazı etkileyeceğini sanmıyorum
ek olarak her türlü yapılan işlem her konuda da bahsedildiği gibi "Cihazınıza gelecek herhangi bir durumdan Miui forum sorumlu değildir" diye belirtilir bilmem anlatabildim mi?

Tabiki de anlatamadınız. Yazdığınız yorum özelden yazılmamıştı o yüzden tüm 9se kullanıcıları gayet net görebilir. Uzatmayacağım gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum. İyi forumlar

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
52
Arkadaşlar

4 wipe flashlayıp revos kurdum ancak bootloder ekranında kalıyor.

Mi room stabil yüklü

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar

4 wipe flashlayıp revos kurdum ancak bootloder ekranında kalıyor.

Mi room stabil yüklü

Konumda yer alan "Kurulum talimatları" spoyler içindeki adımları uygulayın....

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
52
Konumda yer alan "Kurulum talimatları" spoyler içindeki adımları uygulayın....

Data yı silmedim diye bu problem oldu sanırım. 4 wipe yeterli değil sanırım

Dataya wipe yaparsam twrp gider mi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Data yı silmedim diye bu problem oldu sanırım. 4 wipe yeterli değil sanırım

Dataya wipe yaparsam twrp gider mi?

Rom değişimlerinde format data yapılmalı, video da yaptığım şekilde rom kurulumu yapın hiç sorun yaşamazsınız.

Twrp sadece stock/fabrika/global/orijinal rom kurup magisk (root)kurmazsanız silinir.

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
Mi 6 cihazıma
MIUI 11-RevOS 20.2.26 beta yükledim fakat Microg, youtube vanced uygulamaları yüklü gelmedi, yüklü geliyor deniyordu.Ne yapmalıyım? Ayrıca ayarlardan
MIUI sürümüne bakınca 20.2.26 beta üstüne tıklayıp güncelleme olup olmadığına bakmak istediğimde 20.2.26 stable yazıyor.

Üst Alt